d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Másnaposság
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 27 2014 12:06pm
Quote (Ghostmasterq @ Mar 27 2014 06:58pm)
pedig te mindig ilyen különleges whiskey-ket rendelsz, vagy nem?


meg egy pakk almabort szülinapjára, wtf


Egyébként neke csak fejfájásom vna és ennyi, benyomok egy flektor azt kösz
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 27 2014 12:12pm
csak akkor vagyok masnapos ha tenyleg ossze-vissza iszok mindent, akkor viszont rohadtul

atlalaban ilyenkor az segit ha sok vizet iszok, alszok es egesz delelott hanyok, ezt eddig 2x sikerult elernem a 28 evem alatt
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Mar 27 2014 12:41pm
Quote (Gyuladze @ 27 Mar 2014 17:44)
Vannak emberek, akik azzal a szuper képességgel születnek, hogy nem másnaposak sose. És van a társadalom maradék 99%-a.

A kérdés kettős. Ha már egyszer sikerült ebbe a szerencsétlen helyzetbe kerülni, hogyan leplezitek a másnaposságotokat mások előtt és hogyan enyhítitek az elviselhetetlen fájdalmat?

Jöhetnek epikus történetek is! :D


hát én még életemben nem voltam másnapos pedig vannak durva storyk :D

részvétem ^^
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Mar 27 2014 01:24pm
lefekvés előtt kaja + sok víz a legjobb megoldás. reggelinek egy adag tojásrántottás algopyrin és minden fasza
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 27 2014 01:27pm
sok viz meg elalvas elott + reggel is
nalam a mozgas segit mert ha egesznap otthon doglok ugy tok szar
mondjuk az utobbi 8 honapban mindig ugy basztam be hogy masnap meloztam az meg huzos volt szoval 1-2 ora alatt rendbe rakott
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Mar 27 2014 01:27pm
én általában ráiszok, az mindig segít xD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 27 2014 01:31pm
Quote (TuskesVanek @ 27 Mar 2014 20:27)
én általában ráiszok, az mindig segít xD


xD
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Mar 27 2014 01:31pm
tegnap iszogatás után benyomtam egy ilyen kék powerradet, ahhoz képest ,hogy én azok közé tartozom akik 2 sörtől is picsa másnaposak tudnak lenni, ma nem is volt vészes ugyh én ezt fogom alkalmazni
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 27 2014 01:32pm
Quote (TuskesVanek @ Mar 27 2014 07:27pm)
én általában ráiszok, az mindig segít xD


xD
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 27 2014 02:17pm
kokain+speed+spangli
ha nem alszol, nem vagy masnapos
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll