d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Reggelt
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Mar 21 2014 03:17am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Mar 21 2014 10:12am)
tehat ha valaki dohanyzik, es nem hal meg tudorakban 30evesen, akkor a dohanyzas egeszseges.


bazdmegmarnemtudom xd
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 21 2014 03:36am
Quote (TuskesVanek @ 21 Mar 2014 09:59)
komolyan mondom egy deci töményet innál lefekvés előtt, semmi bajod nem lenne


nem iszok alkoholt
főleg este nem
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 21 2014 03:38am
Quote (fahrii @ Mar 21 2014 10:36am)
nem iszok alkoholt
főleg este nem


látszik
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Mar 21 2014 04:20am
Quote (fahrii @ Mar 21 2014 08:34am)
faszom alig aludtam éjszaka
rámnyitott a fürdőben a szomszéd csaj meztelenül
reggel 8ra mennem kellett edzeni
majdnem behánytam lábazás közben
most meg mehetek órára
kurva jó napnak nézek eléb


aludj napközben, vagy 4.5 illetve 6 órát este (mivel másfél egy alvási ciklus), használj emiatt ébresztőt
remélem leszopattad a csajt büntetésből
never skip legday
olyan órára járj ami hasznos /van jelenléti
minden nap kurvajó, csak szarul állsz hozzá
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 21 2014 04:30am
Quote (Makkertest @ 21 Mar 2014 11:20)
aludj napközben, vagy 4.5 illetve 6 órát este (mivel másfél egy alvási ciklus), használj emiatt ébresztőt
remélem leszopattad a csajt büntetésből
never skip legday
olyan órára járj ami hasznos /van jelenléti
minden nap kurvajó, csak szarul állsz hozzá


a csaj volt meztelen :~)
gondolom azthitte alszunk és ment zuhanyozni, kinyitotta az ajtót, észrevett, felvisított, eltakarta a mellét és rámbaszta az ajtót

This post was edited by fahrii on Mar 21 2014 04:32am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 21 2014 04:32am
Quote (fahrii @ 21 Mar 2014 11:30)
a csaj volt meztelen :~)


egyszer azt olvastam valami topicban hogy te eddig 1 novel voltal (de lehet h felreolvastam)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 21 2014 04:35am
Quote (GoreKnight9 @ 21 Mar 2014 11:32)
egyszer azt olvastam valami topicban hogy te eddig 1 novel voltal (de lehet h felreolvastam)


ja, sad.gif
és ez hogy jön ide?
röhögtem egyet, utána bekopogtam pár percre és biztosítottam h nem láttam semmi olyan kómás vagyok és csak akkor eszméltem fel amikor rámbaszta az ajtót (nemafasztnemlolbeleégett a melle a retinámba trolololol)
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 21 2014 04:37am
Quote (fahrii @ 21 Mar 2014 11:35)
ja, sad.gif
és ez hogy jön ide?
röhögtem egyet, utána bekopogtam pár percre és biztosítottam h nem láttam semmi olyan kómás vagyok és csak akkor eszméltem fel amikor rámbaszta az ajtót (nemafasztnemlolbeleégett a melle a retinámba trolololol)


ja semmi csak teged mindig osszekotlek a kondival meg a sok ramnezacsajeselpirul tortenettel aztan igy furan jon ki
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 21 2014 04:37am
Quote (fahrii @ 21 Mar 2014 11:30)
a csaj volt meztelen :~)
gondolom azthitte alszunk és ment zuhanyozni, kinyitotta az ajtót, észrevett, felvisított, eltakarta a mellét és rámbaszta az ajtót


remelem utana feltepted az ajtot, kicsaotad a kesdorongod, es seggbekurtad, amiert elfutott, es nem ajanlotta fel magat egybol
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 21 2014 04:38am
Quote (tevetava @ 21 Mar 2014 11:37)
remelem utana feltepted az ajtot, kicsaotad a kesdorongod, es seggbekurtad, amiert elfutott, es nem ajanlotta fel magat egybol


barátjával lakik
aki egyébként egy törpe gyökér nyomorult faszkalap
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll