d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Heroes Of The Storm
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 14 2014 04:10am
Quote (sylke @ 14 Mar 2014 11:10)
még mindig nem

az abo meg a pudge teljesen más
blizzardnak kb semmi köze nem volt ahhoz, hogy az egyik autoattackolo unitbol milyen skillekkel rendelkezö herot csináltak


championt*
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 14 2014 04:12am
Quote (sylke @ Mar 14 2014 10:10am)
még mindig nem

az abo meg a pudge teljesen más
blizzardnak kb semmi köze nem volt ahhoz, hogy az egyik autoattackolo unitbol milyen skillekkel rendelkezö herot csináltak

az meg hogy az abo az rrc szerint pudge
?ok?


mondjuk alapból volt az abonak ez a büze, sokat nem gondolkoztak rajta XD!
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 14 2014 04:26am
Kit erdekel honnan jott a pudge
Ugyis 1 kalap szar es 99,99%ban orosz trollok jatszanak vele
A maradek egytizezred meg dendi gg
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 14 2014 04:57am
Quote (putincykavodka @ 14 Mar 2014 11:26)
Kit erdekel honnan jott a pudge
Ugyis 1 kalap szar es 99,99%ban orosz trollok jatszanak vele
A maradek egytizezred meg dendi gg


es a maradek 0,1099%?
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 14 2014 04:58am
Quote (tevetava @ Mar 14 2014 12:57pm)
es a maradek 0,1099%?


Latszik h corvinusos vagy
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 14 2014 05:00am
Quote (putincykavodka @ 14 Mar 2014 12:58)
Latszik h corvinusos vagy


jobb, mint a bme
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 14 2014 05:01am
Quote (putincykavodka @ 14 Mar 2014 11:58)
Latszik h corvinusos vagy


ricsard))
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 14 2014 05:02am
Quote (sylke @ 14 Mar 2014 12:10)
még mindig nem

az abo meg a pudge teljesen más
blizzardnak kb semmi köze nem volt ahhoz, hogy az egyik autoattackolo unitbol milyen skillekkel rendelkezö herot csináltak

az meg hogy az abo az rrc szerint pudge
?ok?


Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 14 2014 05:03am
Quote (RRC @ Mar 14 2014 01:00pm)
jobb, mint a bme


Ott legalabb rendesen tanitanak szazalekszamitast
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 14 2014 05:04am
))

This post was edited by tevetava on Mar 14 2014 05:05am
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll