d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Morális Kérdést Szakértsetek Meg > Vicces-e A
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 11 2014 10:24am
ami pl. tevetavának van rohadt vicces, asszem down kór vagy valami közeli
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 11 2014 10:36am
Quote (RRC @ 11 Mar 2014 17:24)
ami pl. tevetavának van rohadt vicces, asszem down kór vagy valami közeli


aspergers egyébként
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Mar 11 2014 10:52am
Quote (szabika @ 11 Mar 2014 15:57)
és akkor melyik igen

amúgy nem lep meg h szemét vagyok
volt egy csóka akivel mindig egy villamoson mentünk haza és ugyanott szállt e újpesten. Ilyen nyominger belefordulós lábai voltak és mindig ha leszállt villamosról, futott hogy átérjen a kereszteződésben zöld alatt. Egy akármilyen szar nap után is fel bírt vidítani és haza már röhögve sétáltam 8DD


Na es akkor gondolj bele ha valami hasonló nyomorék/mozgáskorlátozott egy csipet szellemi bajjal megfuszerezve szemez 2,6m-es vízzel hogy o most bele jön.
Nem vicces.

Amúgy meg bármibol lehet viccet csinálni.

Ja figyelj: ha azt írom hogy a here rak szerintem az en vagyok a sub férge egy hónapig.
Néző pont kérdése az egész meg tures határ.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 11 2014 10:56am
Quote (RRC @ 11 Mar 2014 17:24)
ami pl. tevetavának van rohadt vicces, asszem down kór vagy valami közeli


nevetek
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Mar 11 2014 10:57am
szituációfüggő

[x] igen
de jobban belegondolva, hogy csórinak így kell leélnie egy életet, az már kevésbé
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 11 2014 11:17am
jó helyen kérdezed, itt a társaság fele autista
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 11 2014 11:21am
szerintem mindenki azon röhög amin akar

kinevetni látványosan valakit szemtől szemben, viccet csinálni a lényéből, vagy ilyesmivel megalázni viszont nagyon alpári és gáz dolog

De az adott emberrel együtt nevetni viszont nem gáz, persze ahhoz az is kell, hogy ő is tudjon magán nevetni. Érted, a többin meg úgy nevetsz, hogy nem látja, nem kell rossz érzésednek lennie tőle szerintem, ami vicces az vicces.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 11 2014 11:30am
Quote (anyd @ Mar 11 2014 06:17pm)
jó helyen kérdezed, itt a társaság fele autista


Quote (szabika @ Mar 11 2014 03:41pm)
Mivel itt több szociálisan proevolvált egyed is él


feel the irony
Quote (TouchCow @ Mar 11 2014 05:57pm)
szituációfüggő

[x] igen
de jobban belegondolva, hogy csórinak így kell leélnie egy életet, az már kevésbé


nem kell mindenkinek empatikusnak lenni,de csak hogy egy klasszikust idézzek:
"It Was Just Mega LOLZ" [Ian Watkins, Lostprophets énekes]
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 11 2014 11:33am
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Mar 11 2014 12:49pm
Addig vicces, míg nem az adott személlyel esik meg
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll