d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Valaki > Esetleg
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Mar 9 2014 02:45pm
Quote (ace07 @ Mar 9 2014 08:41pm)
ja én is amúgy, síszemüvegre számítottam, hegesztőre nem.





Ezek közül melyik a legstrapabíróbb?


Az oakley.
Vonzipper, Dragon, Electric is nagyon jól bírják, a spy talán kicsit kevésbé bírja.
Viszont általában ezekhez mind kapsz tokot stb, ha a lencséjét nem flexeled szénné, a szárak 2-5 év múlva is biztosan a helyükön lesznek.
Persze ezekből az eredeti belekerülhet 20-70 ezer forintnak megfelelő összegbe is.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 9 2014 03:06pm
armani
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 9 2014 03:10pm
razer
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 9 2014 03:12pm
Oakley

de ezek sport szemüvegek inkább

szóval ami ilyen elegánsabb abban szerintem ennyire strapabíró nincs
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 9 2014 03:14pm
Quote (Inakwo @ 9 Mar 2014 23:12)
Oakley

de ezek sport szemüvegek inkább

szóval ami ilyen elegánsabb abban szerintem ennyire strapabíró nincs


oakleyt deszkások hordanak, nem?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 9 2014 03:15pm
Quote (RRC @ 9 Mar 2014 22:14)
oakleyt deszkások hordanak, nem?


vagy extrém sportosak

jah gondolom én

bár nekem is van egy itthon
Member
Posts: 198
Joined: Jan 22 2009
Gold: 3.00
Mar 10 2014 02:39am
verszacccse
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 10 2014 03:13am
Ray Ban jofele, jo minosegu de nem olcso
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 10 2014 03:45am
tutira raybant vennek
Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll