Quote (ace07 @ Mar 9 2014 08:41pm)
ja én is amúgy, síszemüvegre számítottam, hegesztőre nem.
Ezek közül melyik a legstrapabíróbb?
Az oakley.
Vonzipper, Dragon, Electric is nagyon jól bírják, a spy talán kicsit kevésbé bírja.
Viszont általában ezekhez mind kapsz tokot stb, ha a lencséjét nem flexeled szénné, a szárak 2-5 év múlva is biztosan a helyükön lesznek.
Persze ezekből az eredeti belekerülhet 20-70 ezer forintnak megfelelő összegbe is.