d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > NŐnap Van Gyerekek
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 8 2014 04:56am
Quote (Ateec @ Mar 8 2014 10:48am)
Az Enterprise teléjéről szarok rá. Aki nő az nő egész évben nem csak ma.


ezt hálálod meg neki egy virággal, meg azzal hogy 1 napig kedves vagy hozzá az évben
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 8 2014 04:57am
darude - sandstorm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 8 2014 05:01am
Quote (xGurke @ 8 Mar 2014 11:56)
ezt hálálod meg neki egy virággal, meg azzal hogy 1 napig kedves vagy hozzá az évben


ki hálálja meg nekem, hogy autista vagyok egész évben MI
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 8 2014 05:01am
Quote (Rawen @ Mar 8 2014 11:01am)
ki hálálja meg nekem, hogy autista vagyok egész évben MI


anyukádnak háláljuk meg mi, hogy a pincében tart!
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 8 2014 05:05am
Quote (xGurke @ 8 Mar 2014 11:56)
ezt hálálod meg neki egy virággal, meg azzal hogy 1 napig kedves vagy hozzá az évben


amúgy nekem nincs bajom a nőnappal, tőlem aztán legyen de azért kicsit edgy leszek, miért kéne meghálálni neki azt, hogy nőnek született
miért nem adunk minden barna hajú embernek is virágot mert egész évben barna haja van
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 8 2014 05:11am
Quote (Rawen @ 8 Mar 2014 13:05)
amúgy nekem nincs bajom a nőnappal, tőlem aztán legyen de azért kicsit edgy leszek, miért kéne meghálálni neki azt, hogy nőnek született
miért nem adunk minden barna hajú embernek is virágot mert egész évben barna haja van


nekem szőkésbarna van, mit kapok
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 8 2014 05:12am
Quote (RRC @ 8 Mar 2014 12:11)
nekem szőkésbarna van, mit kapok


agyrákot
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 8 2014 05:13am
Quote (Rawen @ Mar 8 2014 12:05pm)
amúgy nekem nincs bajom a nőnappal, tőlem aztán legyen de azért kicsit edgy leszek, miért kéne meghálálni neki azt, hogy nőnek született
miért nem adunk minden barna hajú embernek is virágot mert egész évben barna haja van


Ennel mar csak az egeszseg napja vagy mi a fene volt jobb. Egy napot "sportoltunk", meg több zöldseget kaptunk a menzan.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 8 2014 05:14am
nálunk az egyetemen most lesz hivatalos pi nap.
come at me
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 8 2014 05:14am
Quote (xGurke @ 8 Mar 2014 12:14)
nálunk az egyetemen most lesz hivatalos pi nap.
come at me


pina p
erted
pinap :DD:D:D:D:AS:DASSDADS

afk kondi
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll