Quote (xGurke @ 8 Mar 2014 11:56)
ezt hálálod meg neki egy virággal, meg azzal hogy 1 napig kedves vagy hozzá az évben
amúgy nekem nincs bajom a nőnappal, tőlem aztán legyen de azért kicsit edgy leszek, miért kéne meghálálni neki azt, hogy nőnek született
miért nem adunk minden barna hajú embernek is virágot mert egész évben barna haja van