Quote (tevetava @ Mar 7 2014 11:40am)
nem zavarsz, csak jo lenne, ha alatamasztanad statisztikakkal, hogy miert rossz ez a zombiapokalipszis kerdoiv
Na jól van, kb. most lett elegem ebből a szarból.
Random pw change, logout.
Ha esetleg valakinek D2-vel kapcsolatos kérdése van: joeyecc@gmail.com vagy Facebook.
Bye all.