d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Zombi Apokalipszis > Mennyi Ideig Bírnátok?
Prev123459Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 7 2014 04:48am
Quote (tevetava @ 7 Mar 2014 12:40)
nem zavarsz, csak jo lenne, ha alatamasztanad statisztikakkal, hogy miert rossz ez a zombiapokalipszis kerdoiv


implying alá lehet
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Mar 7 2014 04:49am
Quote (tevetava @ Mar 7 2014 11:40am)
nem zavarsz, csak jo lenne, ha alatamasztanad statisztikakkal, hogy miert rossz ez a zombiapokalipszis kerdoiv


Na jól van, kb. most lett elegem ebből a szarból.

Random pw change, logout.

Ha esetleg valakinek D2-vel kapcsolatos kérdése van: joeyecc@gmail.com vagy Facebook.

Bye all.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 7 2014 04:50am
Quote (-joey- @ 7 Mar 2014 12:49)
Na jól van, kb. most lett elegem ebből a szarból.

Random pw change, logout.

Ha esetleg valakinek D2-vel kapcsolatos kérdése van: joeyecc@gmail.com vagy Facebook.

Bye all.


viszlát holnap
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 7 2014 04:54am
Quote (tevetava @ 7 Mar 2014 11:35)
nem igazan van kepben a zombiapokalipszisokkal? Hmm


vannak ezeknek univerzálisan elfogadott szabályai amiket kutatásokkal bizonyítanak, ne legyél már ennyire kulturálatlan

This post was edited by Rawen on Mar 7 2014 04:55am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 7 2014 04:57am
Quote (-joey- @ 7 Mar 2014 11:49)
Na jól van, kb. most lett elegem ebből a szarból.

Random pw change, logout.

Ha esetleg valakinek D2-vel kapcsolatos kérdése van: joeyecc@gmail.com vagy Facebook.

Bye all.


lol
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 7 2014 04:59am
Quote (tevetava @ 7 Mar 2014 11:57)
lol


kösz tevetava etc
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 7 2014 05:00am
Quote (Rawen @ 7 Mar 2014 11:59)
kösz tevetava etc


most azért kicsit bűntudatom van
de szerintem joey is kicsit érzékenyebbre vette a formát, mint kéne :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 7 2014 05:00am
Quote (tevetava @ 7 Mar 2014 12:00)
most azért kicsit bűntudatom van
de szerintem joey is kicsit érzékenyebbre vette a formát, mint kéne :D


inkább röhögj mint én
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 7 2014 05:00am
ITT: röhögök
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 7 2014 05:00am
Quote (Rawen @ 7 Mar 2014 12:54)
vannak ezeknek univerzálisan elfogadott szabályai amiket kutatásokkal bizonyítanak, ne legyél már ennyire kulturálatlan


szokásos tevetava, igazán megszokhatnád a nyomort
Go Back To Magyar Topic List
Prev123459Next
Add Reply New Topic New Poll