Quote (RRC @ Mar 3 2014 08:07pm)
lehet tomcat és serege jobbikos propaganda
nekem nem azzal van bajom, ami csinálnak, hanem azzal ahogyan
ha már csöveseket ráncigálunk meg, mert elvittek egy ki se kötött biciklit, akkor meg ne sírjunk azért, mert kapunk egy kis seggbekukit a fogdában
és mi van ha én vittem volna haza a biciklit, mert tudom, hogy sokat lopnak arra fele és látom, hogy nincs rajta lakat?
és másnap visszaviszem és bedobom a portásnak, hogy öcsi, ha valaki jönne érte itt van
akkor engem is leteper a lakás előtt és a képembe nyomja a kamerát, hogy egy tolvaj cigány vagyok?
azzal a lendülettel fejelném le és basznám a dunába a kameráját
ennek ellenére megnéztem az összes részt és a továbbiakat is meg fogom