d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > HÁbÉ Pici Patrik
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Feb 23 2014 04:54am
Boldogat Paparick!
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 23 2014 06:01am
Quote (Namechange @ Feb 23 2014 04:35am)
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=806580

Boldog 18. szülinapot Patrik!

http://www.youtube.com/watch?v=hi3pbtrqy70

Épségben hazaértem bár fogalmam nem volt hol voltunk.
Jara, anyd, cpt hatalmas formák.  :rofl:


Kedvenc ocdsem Balu <3
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 23 2014 06:07am
HB kispatrik :)))))))))))))))))))))))))))))

itt az ideje ünnepelni

Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 23 2014 06:08am
Quote (Nerz8 @ Feb 23 2014 01:07pm)
HB kispatrik :)))))))))))))))))))))))))))))

itt az ideje ünnepelni

https://31.media.tumblr.com/0884dd6bee7a222532e9ce0bd4b35bc8/tumblr_n0ewdg2Xui1sv3gyio1_500.jpg


Ment is a report pm-ben njagnak.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 23 2014 06:09am
Quote (Karan2_Returned @ 23 Feb 2014 13:08)
Ment is a report pm-ben njagnak.


ugyanitt: osztálytársaid
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 23 2014 07:47am

hb! :)
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Feb 23 2014 07:58am
Quote (tevetava @ 23 Feb 2014 12:40)
Hb, merre voltatok?


Patrik barátnője meg cpt szerveztek egy meglepetés bulit Patriktól nem messze volt kibérelve egy kocsma&pizzéria aztán amikor záróra volt elkeveredtünk valami fura házibuliba. :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 23 2014 08:05am
Quote (Namechange @ Feb 23 2014 02:58pm)
Patrik barátnője meg cpt szerveztek egy meglepetés bulit Patriktól nem messze volt kibérelve egy kocsma&pizzéria aztán amikor záróra volt elkeveredtünk valami fura házibuliba. :D


enyhe kifejezés, de az a ház marhajo volt :D
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Feb 23 2014 08:55am
hb
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 23 2014 10:48am
Quote (jarabekg @ Feb 23 2014 12:21pm)
azért nem mentünk, mert konkrétan kijelentetted, hogy ketten jöhetnek, a két levi, de te mostmár menni akarsz, úgy hogy induljunk, miközben még mindenki maradt volna, de a házigazdának sikerült azt mondanod, hogy miattunk kell menni

hihetetlen faszul oldottad meg az este végét, mondjuk én így is jól éreztem magamat, és te voltál a szülinapos, a lényeg, hogy te jól érezted magadat


2 en tudtak itt aludni de igazából lényegtelen, be voltam tépve eléggé és nagyon lehúzós volt a buli + a házigazdáék a red labelemet akarták elkezdeni inni mert bent elfogyott kb az összes pia, ezért akartam offolni (mint ahogy mindenki aki velünk volt már lelépett boroson és csibin kivül :D)
sry h beoffoltam nektek meg sajnálom én is h nem volt valami fasza házibuli a végén de az a hely nem olyan volt mint ahol csapatni akartam volna reggelig
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll