Quote (jarabekg @ Feb 23 2014 12:21pm)
azért nem mentünk, mert konkrétan kijelentetted, hogy ketten jöhetnek, a két levi, de te mostmár menni akarsz, úgy hogy induljunk, miközben még mindenki maradt volna, de a házigazdának sikerült azt mondanod, hogy miattunk kell menni
hihetetlen faszul oldottad meg az este végét, mondjuk én így is jól éreztem magamat, és te voltál a szülinapos, a lényeg, hogy te jól érezted magadat
2 en tudtak itt aludni de igazából lényegtelen, be voltam tépve eléggé és nagyon lehúzós volt a buli + a házigazdáék a red labelemet akarták elkezdeni inni mert bent elfogyott kb az összes pia, ezért akartam offolni (mint ahogy mindenki aki velünk volt már lelépett boroson és csibin kivül :D)
sry h beoffoltam nektek meg sajnálom én is h nem volt valami fasza házibuli a végén de az a hely nem olyan volt mint ahol csapatni akartam volna reggelig