Quote (fahrii @ Feb 22 2014 02:20pm)
de valahogy meg kellett ismerni h dughasd egész nyáron nem?
általánosban alattam járt 1 évvel de akkor kb nem ismertem
régi sulis társakból + környékbeliekből van egy nagy társaság, velük volt 1 buli tőlem egy utcára aztán a buli után nálam aludt