Quote (josheide @ Feb 22 2014 12:08pm)
Nem, vegyes erzeseim vannak a gondolataival kapcsolatban.
Az egyetem koltsegeivel kapcsolatban: a Duke az egyik jobbfajta amerikai egyetem, 10 millio forint / ev (4ev a kepzes).
Persze kaphatsz osztondijakat, de az attol fugg mennyire vagy okos.
Es engem is erdekel a tarsadalmi atalakulas es a nok emancipacioja, hogy majd mindenki szabadabban szexelhet mindenkivel, de ugyanakkor latom ennek a tarsadalmunkra rejlo veszelyeit amit daneeka ha a maga szokasos stilusaban is de eleg jol kifejtett.
Ha nagyon kell neki az ösztöndij akkor addig tanul amig vert nem izzad. Nyilvan a könnyebik utat valasztotta. Ez nem okossag kerdese, hanem a hozaallase.
A nemek egyenjogusaga meg nem hiszem hogy jo ut fele vezet, engem alapbol ugy neveltek hogy semmikeppen se hazasodjak, mert minden nö csak a penzre hajt.