d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Josh Topikja Alapján
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 19 2014 08:31am
egyszer vertek el ugy egy vallfaval, kék zöld lettem mindenhol

de megtanultam, nem rúgunk bele más autojába

ja meg egyszer kaptam párat egy karóval, amikor bedobáltam anyám ruháit vidéken a kútba

This post was edited by TrollBoss on Feb 19 2014 08:40am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 19 2014 08:36am
Quote (Psyclon @ Feb 19 2014 03:29pm)
Mire? Hogy miért kaptam?
Nem sokra emlexem mármint így okokra mint a verés pillanatra.
Egyszer nem akartam átvinni valamit mamamhoz amit nem épp megfelelő hangnemben közöltem.
Akkor fém cipő kanállal kaptam. Emlexem akkor is kaptam párat mikor a földön voltam.
Volt olyan mikor apum félre értett valamit amit mondtam es kaptam egy akkora pofont hogy bele szedultem. Azt hiszem azt hallotta hogy anyazok neki pedig nem így volt.
Anyum egyszer szijjal pufolt eleg sokáig azt hiszem azért mert lógtam sulibol.
Meg ne pár ilyen dolog aminek okát mar nem tudom.
Utoljára azt hiszem 17-18 évesen kaptam pár pofont mikor kiderült hogy játék gépeztem eleg keményen.

Sose voltam minta gyerek. Kijartak a veresek.

Az meg hogy össze rezzenek ha valaki tesz hirtelen mozdulatot >.< néha eleg kínos.


azt hittem van vmi viccesebb story ^^
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Feb 19 2014 08:43am
Nem.
1x kaptam egy hatalmasat apámtól, úgy 16-17 évesen, de meg is érdemeltem. Szerintem még most is megérdemelnék párat. :D


//// Ja el is felejtettem, kiskoromban általánosban kaptam egy pofont a testnevelő tanáromtól. Beállított a kapuba egy iskolai rendezvényen amikor én közöltem vele hogy nem akarok aznap védeni, és az első gólnál kisétáltam. :D Bevonszolt a szertárba és felpofozott. :D :D

///// Szal félrenyomtam a pollt: Tanár és szülő is ütött már meg.

This post was edited by Namechange on Feb 19 2014 08:48am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 19 2014 09:20am
Nagymamámtól kaptam egyszer egy pofont, ~10 éves lehetettem, napi rutinom úgy nézett ki, hogy reggeli-ebéd-vacsira mindig hazamentem Hévízen, a többi időt viszont haverokkal lógtam. Reggeli megvolt, aztán hajnali fél kettőkor még nem volta sehol, német bigéket hajkurásztunk (harmadik nevem vis jk), rendőrökkel kerestettek minket. Itt nagyon is megérdemelt volt, absz. nem tudtam felmérni, hogy mennyire szar lehet, h nem tudod mi történt a gyerekkel/unokával.

Apám egyszer két hónapig nem beszélt velem, már nem is tudom mi miatt, de az is saját hülyeség volt (tini korban).

Anyám egyszer-kétszer adott jelzés értékű maflást, nem mondom, hogy nem volt értelme, de nem oldotta meg nagyon a dolgot.

...

Tanári részről tesitanártól kaptam kokit, amikor hülyeséget csináltunk (én mondjuk itt is inkább +3km futást adnék, mi közben el is tud gondolkodni az illető, aztán megbeszélni). De ezek is olyan dolgok, hogy a gyerektől is függ, mit hozott otthonról, mennyire értelmes az adott illető.

Egyik kedvenc tanárom talán Németvölgyiben volt, mai napig híres a pajszerről, amivel csapkodott mindent (táblát, asztalt), de gyermeket sose. Igazából én vhol a kettő között tenném le a voksom és talán a pajszeres Erzsébet tanárnő, aki legközelebb áll ehhez.

---

Édesanyám pl. egy nyolcadik kerületi iskolában dolgozik, meg sem kell említenem gondolom, hogy több mint fele az ott tanuló nebulóknak cigány származású. Én ott csak és kizárólag verést alkalmaznék bizonyos esetekben, de ott még a szülőket is jól megverném, mert leginkább miattuk lett olyan a gyerek, amilyen.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 19 2014 09:25am
apámtól kaptam ahogy emlékszem , de jogos volt mert nem tudtam felmérni a rossz társaságot, tanártól is kaptam egy maflást mert egy cigánygyerek összetört valami széket, rámfogta én meg mondtam ,hogy nem én voltam, majd a cigánygyerek szólt még 2 cigánygyereknek akik szintén mondták ,hogy én voltam, kihívott az osztály elé és lebaszott egyet, mad lettem

családtól jogosan kaptam, tanár beveheti a lőcsömet
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 19 2014 10:29am
Anyámtól kaptam kiskoromban pofonokat, na meg általános iskolában rendszeresen vertek 5 éven keresztül, ezért lettem nyomorék.
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Feb 19 2014 10:37am
[x] egyáltalán nem

pedig az én időmben ez még inkább "divat" volt... de anyám más módszerekben hitt.

This post was edited by Fezmin on Feb 19 2014 10:39am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 19 2014 10:53am
Quote (sylke @ Feb 19 2014 02:37pm)
tanár?

[x] nem


Anyam volt. Veszekedtem valamiröl a hugommal, azt a heves vita közben repült felem egy szek.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Feb 19 2014 12:17pm
Engem nem vertek meg én azért lettem nyomorék.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 19 2014 12:48pm
a történeteken röhögök
1-2x kaptam de az jogos volt és visszagondolva tanultam is belőle
ha többet kaptam volna szerintem már rossz irányba vitt volna
tanároktól soha, mondjuk szerintem már nem is az a generáció vagyok akire jogilag/egyéb okok miatt kezet emelne egy közalkalmazott (lásd biztos visszakézből én is megütném, ha illetlen ha nem)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll