d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Elfogadhato-e A Nevelo Jellegu Fizikai Eroszak? > Discuss
Prev1234513Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 19 2014 07:42am
Akkor ide is beverem ezt a hszt.


Szerintem adjunk a gyereknek cukorkát a beszélgetés közben meg egy zsebkést is, de megütni ne merjük mert hát szegénynek sérülni fog a lelki világa és élete végéig nyomorék marad.

Kösz Orbán


Amúgy nem tudom hogy Tamással mi a faszos fasz történt de ez a buzi politikus stílus nagyon undorító és nem itt kéne hasznosítani a mellébeszélést amit tanult az arab cigányoknál.. Elhisszük hogy politikus leszel meg ilyenek, de ne minket úgymond egyszerű embereket akarj megvezetni mert nem igazán fog összejönni. Ilyen cpt-szintű(no offense) lurkókat még lehet hogy átvágsz ezzel a melléhablatyolással, de azért aki egy kicsit is átlát a szitán tudja hogy csak zagyválsz össze vissza és nem akarod az igazi problémát a tányérra venni és megemlíteni..
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 19 2014 07:45am
Quote (AngryBug @ Feb 19 2014 03:42pm)
örülnék ha kifejtenéd a véleményedet, ahelyett hogy mindig csak minősítesz mindent : )


En konkretan meg egy ilyen tanart se lattam, se iskolaban, se egyetemen(na ott azert van 1-2 kulon kategoriaba sorolhato figura) se azon kivul, pedig a rokonaim fele tanar :unsure: meg ebbol adodoan az ismeroseik egy resze is
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 19 2014 07:45am
dqwdqw
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 19 2014 07:46am
Quote (Smat @ Feb 19 2014 03:42pm)
Akkor ide is beverem ezt a hszt.


Szerintem adjunk a gyereknek cukorkát a beszélgetés közben meg egy zsebkést is, de megütni ne merjük mert hát szegénynek sérülni fog a lelki világa és élete végéig nyomorék marad.

Kösz Orbán


Amúgy nem tudom hogy Tamással mi a faszos fasz történt de ez a buzi politikus stílus nagyon undorító és nem itt kéne hasznosítani a mellébeszélést amit tanult az arab cigányoknál.. Elhisszük hogy politikus leszel meg ilyenek, de ne minket úgymond egyszerű embereket akarj megvezetni mert nem igazán fog összejönni. Ilyen cpt-szintű(no offense) lurkókat még lehet hogy átvágsz ezzel a melléhablatyolással, de azért aki egy kicsit is átlát a szitán tudja hogy csak zagyválsz össze vissza és nem akarod az igazi problémát a tányérra venni és megemlíteni..


Tanyerra venni
Xd
Es megemliteni
Es
Felhozni
Es
Beszelgetni rola
Esetleg belemenni a szamokba
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Feb 19 2014 07:46am
Quote (putincykavodka @ Feb 19 2014 01:45pm)
En konkretan meg egy ilyen tanart  se lattam, se iskolaban, se egyetemen(na ott azert van 1-2 kulon kategoriaba sorolhato figura) se azon kivul, pedig a rokonaim fele tanar :unsure: meg ebbol adodoan az ismeroseik egy resze is


mármint egy olyan tanart nem lattal aki nevelt volna, vagy aki csak bemegy leadja a tananyagot és mindent leszar?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 19 2014 07:46am
Quote (bajcli @ 19 Feb 2014 14:35)
kiveve amikor a pofon utan meg fel oran keresztul uvolt, es akkor mar van is neki miert



hat szerintem testi fenyitesnek hivjak, nem fizikai eroszaknak

johogy nem bantalmazas meg GBH


Ok ez valoban jobb szo ra.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 19 2014 07:47am
Quote (AngryBug @ Feb 19 2014 03:46pm)
mármint egy olyan tanart nem lattal aki nevelt volna, vagy aki csak bemegy leadja a tananyagot és mindent leszar?


Olyat nem lattam, aki mindent leszar
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 19 2014 07:48am
Quote (Smat @ 19 Feb 2014 14:42)
Akkor ide is beverem ezt a hszt.


Szerintem adjunk a gyereknek cukorkát a beszélgetés közben meg egy zsebkést is, de megütni ne merjük mert hát szegénynek sérülni fog a lelki világa és élete végéig nyomorék marad.

Kösz Orbán


Amúgy nem tudom hogy Tamással mi a faszos fasz történt de ez a buzi politikus stílus nagyon undorító és nem itt kéne hasznosítani a mellébeszélést amit tanult az arab cigányoknál.. Elhisszük hogy politikus leszel meg ilyenek, de ne minket úgymond egyszerű embereket akarj megvezetni mert nem igazán fog összejönni. Ilyen cpt-szintű(no offense) lurkókat még lehet hogy átvágsz ezzel a melléhablatyolással, de azért aki egy kicsit is átlát a szitán tudja hogy csak zagyválsz össze vissza és nem akarod az igazi problémát a tányérra venni és megemlíteni..


De nem mellebeszelek, egyszeruen nem hiszek az eroszakban. Olyan nehez ezt elhinni?
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Feb 19 2014 07:50am
Quote (putincykavodka @ Feb 19 2014 01:47pm)
Olyat nem lattam, aki mindent leszar


lehet mert azért mondom ezt mert estisuliba járok, h szakma mellett legyen érettségim
inb4 még mindig itt tartok, emiatt a szar miatt nem bírtam befejezni

és itt tényleg csak az van hogy bejön a tanár, leadja a tananyagot, köszönés nélkül kb kimegy, fél osztály leszarja, majd úgyis leírják
és ezek a tanárok hallottam nappali tagozaton se viselkednek másképp.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 19 2014 07:50am
Quote (josheide @ Feb 19 2014 03:48pm)
De nem mellebeszelek, egyszeruen nem hiszek az eroszakban. Olyan nehez ezt elhinni?


Ja, de mondjuk ha bevallanad, hogy te is kiirtanad a ciganyokat mellette, akkor hihetobb lenne ofc.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234513Next
Add Reply New Topic New Poll