Quote (putincykavodka @ Feb 19 2014 01:47pm)
Olyat nem lattam, aki mindent leszar
lehet mert azért mondom ezt mert estisuliba járok, h szakma mellett legyen érettségim
inb4 még mindig itt tartok, emiatt a szar miatt nem bírtam befejezni
és itt tényleg csak az van hogy bejön a tanár, leadja a tananyagot, köszönés nélkül kb kimegy, fél osztály leszarja, majd úgyis leírják
és ezek a tanárok hallottam nappali tagozaton se viselkednek másképp.