d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Német Vs Francia
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Feb 12 2014 12:44pm
Quote (putincykavodka @ 12 Feb 2014 19:41)
Megvan mivel kevertem legalabb
Szoval a kurva anyjat mindenkinek
http://3.ii.gl/fIkHTG.png


kár hogy az ensznek és az eunak semmi köze sincs egymáshoz

de semmi baj, ricsi

This post was edited by MarcusD on Feb 12 2014 12:44pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 12 2014 12:45pm
Quote (MarcusD @ Feb 12 2014 08:44pm)
kár hogy az ensznek és az eunak semmi köze sincs egymáshoz

de semmi baj, ricsi


Csak beirtam egy halvany emlekemet egy 10 evvel ezelotti foldrajzorarol
Es meg oda is irtam, hogy nem bizti
De azert a hunsubon ez egyenlo egy halalos itelettel igen tudom
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Feb 12 2014 12:49pm
tanultam franciat 4 evig
most meg nemetet 2 hete ^^
mindketto nagyon hasznos de sztem a nemet fontosabb :c (legalabbis nekem)
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 12 2014 12:57pm
akármennyire nem szeretem a németet, biztos azt tanulnék ha már választani kell
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Feb 12 2014 01:01pm
Quote (Nerz8 @ 12 Feb 2014 19:57)
akármennyire nem szeretem a németet, biztos azt tanulnék ha már választani kell


hát jobb mint a buzi francia az biztos
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 12 2014 01:04pm
Quote (Nerz8 @ Feb 12 2014 07:57pm)
akármennyire nem szeretem a németet, biztos azt tanulnék ha már választani kell


egyértelműen franciát
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 12 2014 01:06pm
Quote (Vismajor @ 12 Feb 2014 20:04)
egyértelműen franciát


akkor ezt megbeszéltük
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Feb 12 2014 01:09pm
Quote (Nerz8 @ 12 Feb 2014 20:06)
akkor ezt megbeszéltük


Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 12 2014 01:20pm
Ez sok mindentöl függ, realisztikusan azt mondanam 2 ev/nyelv, ha egyszerre tanulod mindkettöt talan 3 eleg összesen. De ehhez az kell, hogy tenyleg meg akarj tanulni, mindket nyelvnek nagyon sok maceras resze van, amit be kell gyakorolni es ezert könnyü megutalni. Ha csak a nyelvvizsga erdekel, akkor lehet hogy ki tudsz par dolgot hagyni.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Feb 12 2014 01:28pm
jól bele választottál, mindkettő nehéz. én csak németet tanultam, utáltam, amúgy azt vedd előre, amihez nincs annyira kedved
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll