Quote (putincykavodka @ 12 Feb 2014 15:15)
Ha a speedet 70%ra rakom es gyorsabban megy az direkt van, vagy anarkin matek help?
kicsit ellentmondásos a speednél, de azért szeretem jobban ezt a "handicap" megfogalmazást, mert nem érzi úgy az ember hogy max nehézségen kell játszania
helyette inkább az lehet a hozzáállás hogy van a standard play, és van a marhulás
csomó dolgot tehetnék még bele, de akkor elveszti a poénját, épp az a lényeg hogy éjjel leültem és 3 óra alatt elérek egy pontot ahol azt mondom, enáff