d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Meet Floppy
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 12 2014 07:05am
Quote (Saenchai @ 12 Feb 2014 13:52)
olyan játékot nem tudsz csinálni, ahol rajzolt pinára verhetem a faszom?


akkor majd postolok anime punci generátort is
az introkat rawen már leírta, hogy kell majd lejátszani a kimenetet
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 12 2014 07:07am


Nyertem.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 12 2014 07:10am
Kibaszott wowcopy
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 12 2014 07:10am
Quote (bbaallaaggee @ 12 Feb 2014 14:07)
http://oi59.tinypic.com/282q9ug.jpg

Nyertem.


Szia! Van kedved politikarol beszelni? :)
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 12 2014 07:11am
Quote (tevetava @ Feb 12 2014 03:10pm)
Szia! Van kedved politikarol beszelni? :)


A szamokba belemenni javaval esetleg?
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Feb 12 2014 07:47am
nem játszok ilyen szarokkal
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 12 2014 08:15am
Ha a speedet 70%ra rakom es gyorsabban megy az direkt van, vagy anarkin matek help?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 12 2014 08:21am
Quote (putincykavodka @ 12 Feb 2014 15:15)
Ha a speedet 70%ra rakom es gyorsabban megy az direkt van, vagy anarkin matek help?


kicsit ellentmondásos a speednél, de azért szeretem jobban ezt a "handicap" megfogalmazást, mert nem érzi úgy az ember hogy max nehézségen kell játszania

helyette inkább az lehet a hozzáállás hogy van a standard play, és van a marhulás

csomó dolgot tehetnék még bele, de akkor elveszti a poénját, épp az a lényeg hogy éjjel leültem és 3 óra alatt elérek egy pontot ahol azt mondom, enáff
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 12 2014 08:21am
Member
Posts: 6,659
Joined: Dec 28 2010
Gold: 15.00
Feb 12 2014 10:35am
Quote (bbaallaaggee @ Feb 12 2014 12:43pm)
Az eredeti játékban 78 a rekordom, de annyira felbasz, hogy ha többet játszanék vele, kárt tennék valakiben


már leszedték marketről ,mert egy gyerek öngyilkos lett miatta. (majdnem "világrekordot" döntött és elbaszta)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll