d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > E-felvételi Help
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 11 2014 02:04pm
Balu a kis egyetista)))))))))
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 11 2014 02:11pm
Quote (putincykavodka @ Feb 11 2014 08:04pm)
Balu a kis egyetista)))))))))


minek nevezted? tudtommal nem bmere jelentkezett...
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 11 2014 02:33pm
Quote (rapiddani @ 11 Feb 2014 21:11)
minek nevezted? tudtommal nem bmere jelentkezett...


nem is tudom mit keresel ebben a topikban a kis középszerű egyetemeddel
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 11 2014 02:33pm
nem vágom
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 12 2014 04:53am
Quote (Anarkin @ 11 Feb 2014 20:41)
sokkal nehezebb mint a corvinus


"ok"
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 12 2014 11:40am
Quote (Namechange @ Feb 11 2014 08:27pm)
Csináltam ,de semmit nem ér mert be kell menni személyesen hitelesíteni EZT IS hogy aztán hitelesítsem azt is..  :wacko:



turizmus és vendéglátás yy


öcsém csoporttársa leszel ^^
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Feb 12 2014 12:31pm
Quote (jarabekg @ 12 Feb 2014 19:40)
öcsém csoporttársa leszel ^^


Ha felvesznek. :D

Btw:
Az Ön jelentkezése hitelesített, vagyis ezzel kapcsolatban további teendője nincsen.
Az alábbi gombra kattintva megtekintheti egyben a már hitelesített adatait, amelyek a jelentkezési határidőt követően automatikusan bekerülnek a központi felvételi nyilvántartásba.

Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll