d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jara
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Feb 8 2014 03:29pm
Quote (jarabekg @ 8 Feb 2014 22:29)
de ennek semmi ertelme nincs, mert igy tudod, hogy eppen szarik


Ja hát neki csak az a lényeg, hogy ne halljam ahogy recseg gondolom.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 8 2014 03:33pm
Quote (jarabekg @ 8 Feb 2014 22:23)
fel eve elek egyutt a baratnommel, es nem tudnek mondani egy fix idopontot amikor tudom, hogy szart
nagyon durvan jol csinalja a titokban szarast, de az is lehet hogy igazabol nem is szarik  :mellow:


a te barátnőd annyira szép, hogy igazából nincs is szüksége rá
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 8 2014 03:35pm
Quote (Nerz8 @ Feb 8 2014 10:33pm)
a te barátnőd annyira szép, hogy igazából nincs is szüksége rá


B)
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 8 2014 04:15pm
Juhi kezét foghatott velem tegnap
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 8 2014 04:28pm
Quote (ace07 @ Feb 8 2014 11:29pm)
Ja hát neki csak az a lényeg, hogy ne halljam ahogy recseg gondolom.


pedig nincs is jobb, mint annak a hangja, amikor mas szarik.
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Feb 9 2014 07:55am
Quote (szabika @ 8 Feb 2014 23:15)
Juhi kezét foghatott velem tegnap


:)
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Feb 9 2014 09:24am
"de azt mondta h te csúnya vagy velem meg nincs miről beszélni ha nem megyek el szavazni"

ez te voltál, ugye? :DDD
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 9 2014 09:25am
Quote (text_killer @ Feb 9 2014 05:24pm)
"de azt mondta h te csúnya vagy velem meg nincs miről beszélni ha nem megyek el szavazni"

ez te voltál, ugye? :DDD


N, ez en voltam
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 9 2014 09:35am
Quote (text_killer @ Feb 9 2014 04:24pm)
"de azt mondta h te csúnya vagy velem meg nincs miről beszélni ha nem megyek el szavazni"

ez te voltál, ugye? :DDD


lehet : DDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll