☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Jara
Prev
1
2
3
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 491
Replies: 28
Track Topic
ace07
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold
:
26.00
#21
Feb 8 2014 03:29pm
Quote (jarabekg @ 8 Feb 2014 22:29)
de ennek semmi ertelme nincs, mert igy tudod, hogy eppen szarik
Ja hát neki csak az a lényeg, hogy ne halljam ahogy recseg gondolom.
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#22
Feb 8 2014 03:33pm
Quote (jarabekg @ 8 Feb 2014 22:23)
fel eve elek egyutt a baratnommel, es nem tudnek mondani egy fix idopontot amikor tudom, hogy szart
nagyon durvan jol csinalja a titokban szarast, de az is lehet hogy igazabol nem is szarik
a te barátnőd annyira szép, hogy igazából nincs is szüksége rá
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#23
Feb 8 2014 03:35pm
Quote (Nerz8 @ Feb 8 2014 10:33pm)
a te barátnőd annyira szép, hogy igazából nincs is szüksége rá
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#24
Feb 8 2014 04:15pm
Juhi kezét foghatott velem tegnap
bazdmegmarnemtudom
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold
:
6,352.66
#25
Feb 8 2014 04:28pm
Quote (ace07 @ Feb 8 2014 11:29pm)
Ja hát neki csak az a lényeg, hogy ne halljam ahogy recseg gondolom.
pedig nincs is jobb, mint annak a hangja, amikor mas szarik.
amrzeh
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold
:
1.69
#26
Feb 9 2014 07:55am
Quote (szabika @ 8 Feb 2014 23:15)
Juhi kezét foghatott velem tegnap
amrzeh
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold
:
1.69
#27
Feb 9 2014 09:24am
"de azt mondta h te csúnya vagy velem meg nincs miről beszélni ha nem megyek el szavazni"
ez te voltál, ugye? :DDD
putincykavodka
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold
:
95.00
#28
Feb 9 2014 09:25am
Quote (text_killer @ Feb 9 2014 05:24pm)
"de azt mondta h te csúnya vagy velem meg nincs miről beszélni ha nem megyek el szavazni"
ez te voltál, ugye? :DDD
N, ez en voltam
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#29
Feb 9 2014 09:35am
Quote (text_killer @ Feb 9 2014 04:24pm)
"de azt mondta h te csúnya vagy velem meg nincs miről beszélni ha nem megyek el szavazni"
ez te voltál, ugye? :DDD
lehet : DDD
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact