Quote (Szerintem @ 7 Feb 2014 20:36)
Postod után ja.
Megnéztem, IExplorerben is yahoo a home page és az alapértelmezett kereső (mármint a webcím melletti kis ablakban jobbra)
VISZONT IE-ben nem csinálja ezt az arrébbváltós szarságot.
Amúgy már amikor betört hozzám a Yahoo, akkor is volt olyan, hogy egy-két lapról átugrott vmi yahoo-s keresésre, de ez már azért túlzás.
Sztem az egésznek a Yahoo a kulcsa, de hol van ez a szar, hol lehet kitörölni?!
Nah fiszimfaszom
Ha érdekel valakit
Újra reinstalláltam a foxot, most már süti-előzmény-könyvjelző törléssel együtt, és bejött
SPAM