d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Yahoo Takarodj
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 7 2014 01:42pm
Quote (Rawen @ 7 Feb 2014 20:41)
pleb


Quote (Saenchai @ 7 Feb 2014 20:42)
na de kérlek


de mér jó, ha tíz kilómétert kell scrollozni, ha jön egy új post? :Wacko:
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 7 2014 01:44pm
Quote (tevetava @ 7 Feb 2014 20:42)
de mér jó, ha tíz kilómétert kell scrollozni, ha jön egy új post? :Wacko:


röhögök
stay plen
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 7 2014 01:44pm
Quote (Rawen @ 7 Feb 2014 20:44)
röhögök
stay plen


mit röhögsz MI
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Feb 7 2014 01:45pm
Quote (Szerintem @ 7 Feb 2014 20:36)
Postod után ja.
Megnéztem, IExplorerben is yahoo a home page és az alapértelmezett kereső (mármint a webcím melletti kis ablakban jobbra)
VISZONT IE-ben nem csinálja ezt az arrébbváltós szarságot.
Amúgy már amikor betört hozzám a Yahoo, akkor is volt olyan, hogy egy-két lapról átugrott vmi yahoo-s keresésre, de ez már azért túlzás.
Sztem az egésznek a Yahoo a kulcsa, de hol van ez a szar, hol lehet kitörölni?!


Nah fiszimfaszom
Ha érdekel valakit
Újra reinstalláltam a foxot, most már süti-előzmény-könyvjelző törléssel együtt, és bejött

SPAM
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 7 2014 01:45pm
Quote (tevetava @ Feb 7 2014 08:44pm)
mit röhögsz MI


nevetek
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 7 2014 01:46pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 7 Feb 2014 20:45)
nevetek


éc
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 7 2014 02:52pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Feb 7 2014 09:45pm)
nyomorek vagyok


Igen :)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 7 2014 02:53pm
Quote (putincykavodka @ Feb 7 2014 09:52pm)
Igen :)


elég mad vagy
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 7 2014 02:55pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Feb 7 2014 10:53pm)
elég mad vagy

Te is az leszel miutan kivertem a fogaidat :)
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 7 2014 02:57pm
Quote (putincykavodka @ 7 Feb 2014 21:55)
Te is az leszel miutan kivertem a fogaidat :)


azt hiszem, emögött az indulatok mögött egy közelmúlti facebook beszélgetés áll
ofc postoljátok már ide, had "röhögjek"
Go Back To Magyar Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll