d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Headset > Melyik?
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 7 2014 07:14am
Quote (Psyclon @ 7 Feb 2014 15:09)
Nekem se razer fülesem van.
Nem azt mondom hogy kurva drágán vegyen az ember fülest. Hanem egy normálisat azt meg ahogy írtad mar 10ert simán kapni.

A haverod meg hülye ^^


de meg szerencse, hogy ajanlgatod a razert ugy, hogy neked se olyanod van

nekem legalabb volt razer fulesem, ugyhogy nyugodt szivvel fosozhatom le
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Feb 7 2014 07:16am
Quote (bajcli @ 7 Feb 2014 14:14)
de meg szerencse, hogy ajanlgatod a razert ugy, hogy neked se olyanod van

nekem legalabb volt razer fulesem, ugyhogy nyugodt szivvel fosozhatom le


Ofc azért Razereztem mert megköveteli tőlem a társadalom.
Veszek mar en is egyet es akkor en meg mondhatom milyen op!

Amúgy milyened volt?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 7 2014 07:20am
Quote (Psyclon @ 7 Feb 2014 15:16)
Ofc azért Razereztem mert megköveteli tőlem a társadalom.
Veszek mar en is egyet es akkor en meg mondhatom milyen op!

Amúgy milyened volt?


carcharias

igazabol szerettem (bar nagyon nem volt viszonyitasi alapom, szoval ez sokat nem szamit), de kb fel ev alatt tonkrement

kb ilyen razer-betegseg, amennyire eszrevettem, deathadder volt az egyetlen, ami meg ma is jo (meg a megasoma lol lel), tobbi razer cuccom par honap utan elkezdett baszakodni :F
Member
Posts: 1,173
Joined: May 21 2007
Gold: 624.56
Feb 7 2014 11:36am
Értem köszi a helpet, meggondolom még, talán mégis normálisabbat veszek.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 8 2014 03:15am
Razert max akkor ha ők fizetnek nekem hogy használjam, végtelen ótvar fos, az egyetlen egy értelmes razer dolog ami létezik az kb az egérpadjuk.

Amúgy meg vegyél egy Roccat Kulo-t. 7.1, játékra tökéletes, filmezni is nagyon jó vele, nem szorítja össze a füleidet hosszabb ideig is kényelmes, egy picit drágább, 10-12k körül mozog, de simán megéri a pénzét.
Ha esetleg még egér is kéne akkor nézd meg a bundlet amiben ugyan ez a füles van roccat kova+ egérrel, én 60 fontért(17-18k huf) vettem, az egér magába lett volna 40, a füles meg 55 de így kb majdnem féláron volt.
Gl.

This post was edited by Smat on Feb 8 2014 03:15am
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 8 2014 06:03am
nullvote
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 8 2014 08:06am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 8 2014 08:10am
ezt meg csak úgy itthagyom szilnek

Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll