Quote (Psyclon @ 7 Feb 2014 15:16)
Ofc azért Razereztem mert megköveteli tőlem a társadalom.
Veszek mar en is egyet es akkor en meg mondhatom milyen op!
Amúgy milyened volt?
carcharias
igazabol szerettem (bar nagyon nem volt viszonyitasi alapom, szoval ez sokat nem szamit), de kb fel ev alatt tonkrement
kb ilyen razer-betegseg, amennyire eszrevettem, deathadder volt az egyetlen, ami meg ma is jo (meg a megasoma lol lel), tobbi razer cuccom par honap utan elkezdett baszakodni :F