d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Na, Lehet Csamcsogni > Csam Csam
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Feb 2 2014 11:09am
es mennyi lehet valojaban..
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 2 2014 11:19am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Feb 2 2014 06:40pm)
alomvilagban elsz.
nemelyik tanult, nemelyik vette, nemelyik meg kente az egesz egyetemet.
de ha meg van is egyetemed, orulhetsz, ha annak a penznek az OTODET megkapod, mint ok.
es te azert napi 8-10 orat fogsz melozni,es ha vmit elbaszol, azonnal repulsz.


van olyan politikus akinek 8 általánosa van, meg 1 csomónak csak érettségi
Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll