Quote (bazdmegmarnemtudom @ Feb 2 2014 06:40pm)
alomvilagban elsz.
nemelyik tanult, nemelyik vette, nemelyik meg kente az egesz egyetemet.
de ha meg van is egyetemed, orulhetsz, ha annak a penznek az OTODET megkapod, mint ok.
es te azert napi 8-10 orat fogsz melozni,es ha vmit elbaszol, azonnal repulsz.
van olyan politikus akinek 8 általánosa van, meg 1 csomónak csak érettségi