Quote (Fezmin @ 28 Jan 2014 00:23)
so so...

Már nem vagyok túl aktív

én kb 2 éve meg se nyitottam a ps-t

lehet jobb is...:D
Quote (Nerz8 @ 28 Jan 2014 00:24)
https://31.media.tumblr.com/bf79040f60478a28658dd3e7e95ae779/tumblr_n0255xNYaW1t4o62mo1_400.gif
O.o
This post was edited by harcikacsa17 on Jan 27 2014 04:26pm