d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ukrajna > A Helyzet Fokozódik
Prev1234520Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 21 2014 07:07am
Quote (tevetava @ Jan 21 2014 01:04pm)
voltak kisebb lökdösődések, de nem volt durva



nem értem a magyar ember mér ilyen. mindenki feszült, tudja, hogy baj van, de ha van valami, akkor nem megy tüntetni, mert áh, úgyis mindegy.


mert mindegy is
itt csak úgy lehetne elérni valamit, ha úgy tüntetnénk, mint anno valamelyik keleti országban, hogy karddal leszúrják a képviselőt, meg fél méterről fejbe lövik beszéd közben, etc etc
és akkor máris jönnének új politikusok
inb4 ezt olvassa a brfk és megkúrnak
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 21 2014 07:09am
Engem nem zavar ha kinyírják egymást.
Totál leszarom mi megy más országokban.
Itthon is nagy az szar. Habár ezt is leszarom.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 21 2014 07:14am
Quote (Psyclon @ 21 Jan 2014 15:09)
Engem nem zavar ha kinyírják egymást.
Totál leszarom mi megy más országokban.
Itthon is nagy az szar. Habár ezt is leszarom.


Szar szar szar, medence mellol ipaddel konnyu dumalni, inkabb valami sztorit meselnel
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jan 21 2014 07:24am
Semleges vagyok a témát érintően.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 21 2014 07:25am
Quote (RRC @ 21 Jan 2014 14:14)
Szar szar szar, medence mellol ipaddel konnyu dumalni, inkabb valami sztorit meselnel


Elfogyott
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 21 2014 07:37am
Quote (RRC @ 21 Jan 2014 13:33)
Ukrajna mar csak ukrajna marad, ugyanugy ahogy oroszorszag is oroszorszag

Semmi nem valtozott a ket orszagban


hát szerintem meg épp itt dől el, hogy ukrajna ukrajna marad-e...

mondjuk ukrajna sokkal jobban ki van téve az oroszoknak, azért kicsit bicsaklik az összehasonlítás a magyar helyzettel, bár szerintem is orbán inkább menne keletnek, mint az eu (bár még a paksi szerződés kapcsán is mondta, hogy eu az elsődleges, dehát elég sok mindent mondott már...)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 21 2014 08:19am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jan 21 2014 03:37pm)
hát szerintem meg épp itt dől el, hogy ukrajna ukrajna marad-e...

mondjuk ukrajna sokkal jobban ki van téve az oroszoknak, azért kicsit bicsaklik az összehasonlítás a magyar helyzettel, bár szerintem is orbán inkább menne keletnek, mint az eu (bár még a paksi szerződés kapcsán is mondta, hogy eu az elsődleges, dehát elég sok mindent mondott már...)


minden interjú alkalmával szemen köpi az egy héttel azelőtti önmagát / a magyar társadalmat
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 21 2014 09:42am
Quote (tevetava @ Jan 21 2014 02:04pm)

nem értem a magyar ember mér ilyen. mindenki feszült, tudja, hogy baj van, de ha van valami, akkor nem megy tüntetni, mert áh, úgyis mindegy.


Mi a baj? De most komolyan. Lemaradtam valamiről?

Korrupt a kormány? Nagy az államadósság? Nagy a munkanélküliség?

Az ember elvan a langyos vízben, nem fogunk utcára vonulni egy korrupciós ügy miatt. Majd ha millióknak nincs mit enni vagy veszélyben az életük akkor vonulnak ki.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 21 2014 09:52am
inkabb megint csocsokkel tiltakoznanak
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 21 2014 09:59am
Quote (iFeelAlone @ 21 Jan 2014 16:42)
Mi a baj? De most komolyan. Lemaradtam valamiről?

Korrupt a kormány? Nagy az államadósság? Nagy a munkanélküliség?

Az ember elvan a langyos vízben, nem fogunk utcára vonulni egy korrupciós ügy miatt. Majd ha millióknak nincs mit enni vagy veszélyben az életük akkor vonulnak ki.


ha az elmzult 4 evet egy foka testevben toltotted, akkor lemaradtal eleg sokmindenrol
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234520Next
Add Reply New Topic New Poll