Quote (tevetava @ Jan 21 2014 01:04pm)
voltak kisebb lökdösődések, de nem volt durva
nem értem a magyar ember mér ilyen. mindenki feszült, tudja, hogy baj van, de ha van valami, akkor nem megy tüntetni, mert áh, úgyis mindegy.
mert mindegy is
itt csak úgy lehetne elérni valamit, ha úgy tüntetnénk, mint anno valamelyik keleti országban, hogy karddal leszúrják a képviselőt, meg fél méterről fejbe lövik beszéd közben, etc etc
és akkor máris jönnének új politikusok
inb4 ezt olvassa a brfk és megkúrnak