d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hó
Prev1234513Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 20 2014 08:58am
Quote (SummertimeClothes @ 20 Jan 2014 15:56)
itt van. elvezem, bar lehetne kicsivel kevesebb talan


nemzetvesztő emigránsoknak kocc van :angry:
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 20 2014 09:01am
Quote (tevetava @ 20 Jan 2014 15:56)
fura, én tökre utálom a csapadékot
viszont attól tudok eretvágni, mikor három hónapig nem látszik a nap a SOK GECI FELHŐTŐL BAZMEG


erre akartam én is kilyukadni, de a hó kárpótol érte legalább

Quote (Taszilo.^ @ 20 Jan 2014 15:58)
ki a faszomnak hianyzik a lapatolas meg a mocsok meg a latyak meg a hideg


nyilván nem ez a része hiányzik, bár pl. hólapátolással nincs nagy bajom, ha nem kurva nagy területet kell
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 20 2014 09:01am
meg gyorsan beirok az elso oldalra eme topicban
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 20 2014 09:03am
mivel pesti vagyok, és a pilisben lévő kintlevőségem is megszünt, így ne
Mert itt csak olvad, tukmálkodik, kutymálkodik, latyakodik, feketőik, fujfuj
kint a countrysideon meg szép fehér, nagy, nem olvad, érintetlen, gyönyörű
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 20 2014 09:04am
Quote (Vismajor @ 20 Jan 2014 17:03)
mivel pesti vagyok, és a pilisben lévő kintlevőségem is megszünt, így ne
Mert itt csak olvad, tukmálkodik, kutymálkodik, latyakodik, feketőik, fujfuj
kint a countrysideon meg szép fehér, nagy, nem olvad, érintetlen, gyönyörű


ezt a részt kiemelném
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 20 2014 09:08am
Quote (sylke @ 20 Jan 2014 16:04)
ezt a részt kiemelném


mit olvasok
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 20 2014 09:09am
tavasszal fog majd leesni 2 méter hó és akkor időjárás trolled umad pestiek? :)))
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 20 2014 09:10am
Quote (RRC @ 20 Jan 2014 16:09)
tavasszal fog majd leesni 2 méter hó és akkor időjárás trolled umad pestiek? :)))


de neked mindegy, mert nem fogsz bejárni egy órára se, otthon lolozol egész nap
edit: arabgeci

This post was edited by tevetava on Jan 20 2014 09:10am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 20 2014 09:11am
igen
egyszer nem kéne havat takarítanom, és belülről nézni a kurva hóesést, de nem, persze ilyenkor nem esik
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 20 2014 09:19am
Quote (tevetava @ Jan 20 2014 04:43pm)
dögöljön meg az összes hó ott ahol van
nagyon nn
és még meleg is vagyok, gyertek rám felebarátaim


Van egy rossz elmenyed a horol es az osszes dogoljon meg
Dat beszukult latasmod
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234513Next
Add Reply New Topic New Poll