Quote (tevetava @ 20 Jan 2014 15:56)
fura, én tökre utálom a csapadékot
viszont attól tudok eretvágni, mikor három hónapig nem látszik a nap a SOK GECI FELHŐTŐL BAZMEG
erre akartam én is kilyukadni, de a hó kárpótol érte legalább
Quote (Taszilo.^ @ 20 Jan 2014 15:58)
ki a faszomnak hianyzik a lapatolas meg a mocsok meg a latyak meg a hideg
nyilván nem ez a része hiányzik, bár pl. hólapátolással nincs nagy bajom, ha nem kurva nagy területet kell