d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Most Vettem Egy Darab Szart 1 Millió Dihramért
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 18 2014 05:50am
Quote (SummertimeClothes @ 18 Jan 2014 12:49)
mi ihlette a dolgot
hlep


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=66577410&f=129&p=469089489

gondolom ez
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 18 2014 05:51am
Quote (Senee @ 18 Jan 2014 12:49)
a kis jobbikos világmegváltó tervekkel rájött, hogy kár ezért a szarért küzdeni, inkább megcsinálja magának a fasza életet, él kényelmesen azt mindenki szopja ki magának ha akar valamit
minden politikussal ez történik imo


a pleb meg sír mert irigy
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 18 2014 05:53am
Elfelejtetted bevenni a gyogyszered Peti
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 18 2014 05:54am
Mehet a masodik kor
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 18 2014 05:54am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 18 2014 11:51am)
a pleb meg sír mert irigy


könnyen pofázol a jódolgodból

a politikus dolga az lenne, hogy a népet képviselje, érte éljen
de ma ez úgy néz ki, hogy a nép "él" a politikusokért

nyomorult vagyok vagy nem, ennek nem így kéne működnie
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 18 2014 05:56am
Quote (Senee @ 18 Jan 2014 12:54)
könnyen pofázol a jódolgodból

a politikus dolga az lenne, hogy a népet képviselje, érte éljen
de ma ez úgy néz ki, hogy a nép "él" a politikusokért

nyomorult vagyok vagy nem, ennek nem így kéne működnie


mindig is így működött
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 18 2014 05:57am
Quote (Senee @ 18 Jan 2014 12:54)
könnyen pofázol a jódolgodból

a politikus dolga az lenne, hogy a népet képviselje, érte éljen
de ma ez úgy néz ki, hogy a nép "él" a politikusokért

nyomorult vagyok vagy nem, ennek nem így kéne működnie


a politikus a saját megélhetéséért küzd, nem a tiédért
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 18 2014 06:30am
Petike már megint fogyaták mert ki kellett mennie az utcára és emberekkel kellett beszélnie.
Szar dolog lehet ilyen betegnek lenni, azé' sajnálom.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 18 2014 06:31am
Quote (MarcusD @ Jan 18 2014 11:57am)
a politikus a saját megélhetéséért küzd, nem a tiédért


az a baj a ti generációtok már igy nő fel
az hogy maffia irányitja az országot teljesen normális, ennek igy kell müködnie


azért a nevük országgyűlési KÉPVISELŐK
ja, magukat meg a haverokat képviselik, szarnak mindenkire

nem, elmondanám nem az a dolguk, hogy a zsebüket meg a haverok zsebét tömjék

durva hogy már lassan te is mehetsz szavazni, azt ilyen hüje vagy
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 18 2014 06:33am
Quote (Senee @ 18 Jan 2014 13:31)
az a baj a ti generációtok már igy nő fel
az hogy maffia irányitja az országot teljesen normális, ennek igy kell müködnie


azért a nevük országgyűlési KÉPVISELŐK
ja, magukat meg a haverokat képviselik, szarnak mindenkire

nem, elmondanám nem az a dolguk, hogy a zsebüket meg a haverok zsebét tömjék

durva hogy már lassan te is mehetsz szavazni, azt ilyen hüje vagy


miért, ki nem így nőtt fel?
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll