Quote (MarcusD @ Jan 18 2014 11:57am)
a politikus a saját megélhetéséért küzd, nem a tiédért
az a baj a ti generációtok már igy nő fel
az hogy maffia irányitja az országot teljesen normális, ennek igy kell müködnie
azért a nevük országgyűlési KÉPVISELŐK
ja, magukat meg a haverokat képviselik, szarnak mindenkire
nem, elmondanám nem az a dolguk, hogy a zsebüket meg a haverok zsebét tömjék
durva hogy már lassan te is mehetsz szavazni, azt ilyen hüje vagy