Quote (Fej @ Jan 16 2014 04:48pm)
valtozik a vilag, nalunk o max 1-2 napig huzta volna, aztan vagy kiveszik a sulibol a szulei, vagy leugrik valahonnan
mi is ltraliberalis suliba jartunk, de szereintem a kocsmaba igy is elkaptak volna egy het utan, es elmagyarazzak neki hogy ez nem noralis