d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Miujsag Mi > Hasatok
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 14 2014 08:26am
Quote (putincykavodka @ 14 Jan 2014 15:12)
Sajnos ugy tunik, hogy de


nyithatnál topicot arrol, hogy neked örülnek-e jobban vagy rezsnek
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 14 2014 08:27am
Quote (sylke @ Jan 14 2014 04:26pm)
nyithatnál topicot arrol, hogy neked örülnek-e jobban vagy rezsnek


Minek? Nem sokaig lesz itt hal istennek
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 14 2014 08:31am
csá
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 14 2014 10:30am
Quote (rezsopapavisszater @ 14 Jan 2014 13:13)
vettem tegnap egy geforce gtx650 kartyat de rajottem hogy jobb kell es ma veszek masikat, a gephazban a power gomb kabele meg leegett miutan bekapcsoltam es elkezdett fustolni XD!



:blush:


pedig pont olyan kártyám van!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 14 2014 10:35am
MIT HAJTASZ BE A PAPIR SZÉLIT?! :XDGE+%T:XDg
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 14 2014 01:15pm
szeva
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Jan 14 2014 01:17pm
CSÁ CIGÓKÁM :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll