na szóval Basix márkájú, Solar cintányérokkal
nem volt sokat használva, elég jó állapotban van, persze azért a bőrökön látszik hogy használták őket.
előre is köszi a megkérdezést

a dobok:
http://img21.imageshack.us/img21/4986/aeoi.jpg
cinek:
http://img17.imageshack.us/img17/7084/g6l7.jpg