d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sör
Prev1234515Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Jan 5 2014 05:59pm
Quote (Smat @ Jan 5 2014 11:34pm)
Én is beírtam magamat, bár nekem csak jan utolsó hétvégéje jó, akkor leszek csak az országban mint menekült.


oksa, még az is lehet, hogy az lesz belőle. reminder: az ügyeletes hülyegyerek kitörli/átírja az igeneket, ha nem regisztrált felhasználóként jelölitek be.

Bug, király, ha te írtad be!

This post was edited by kuzdithom on Jan 5 2014 05:59pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 5 2014 06:05pm
Quote (kuzdithom @ 5 Jan 2014 23:59)
oksa, még az is lehet, hogy az lesz belőle. reminder: az ügyeletes hülyegyerek kitörli/átírja az igeneket, ha nem regisztrált felhasználóként jelölitek be.

Bug, király, ha te írtad be!


Beloggoltam faceval mert vki törölte a másikat.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 5 2014 07:06pm
ott leszek!
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 6 2014 03:55pm
21 az tolso vizsga, utana jol nez ki

de hamarabb is siman jo lehet meg elvalik, azert nagyjabol bepotyogtem mi a jo, szivesen talalkoznek veletek, regen lattalak
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 6 2014 03:56pm
nekem akármikor jó de 12 éves vagyok és amúgyse látna senki szívesen talán Balun kívül
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 6 2014 03:59pm
Quote (MarcusD @ 6 Jan 2014 23:56)
nekem akármikor jó de 12 éves vagyok és amúgyse látna senki szívesen talán Balun kívül


ja, inkább oviba menj
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 6 2014 04:01pm
Quote (RRC @ Jan 6 2014 10:59pm)
ja, inkább oviba menj


te meg siman eljohetnel :<
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 7 2014 11:08am
Quote (MarcusD @ Jan 6 2014 11:56pm)
nekem akármikor jó de 12 éves vagyok és amúgyse látna senki szívesen talán Balun kívül


Es o is csak azert mert mar ismeri a batyadat? :d
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 10 2014 03:59am
Bump bazurnak
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 10 2014 04:01am
Quote (cowding @ 10 Jan 2014 10:59)
Bump bazurnak


<3

amúgy épp ezért nem találtam, 6-7 oldalig hátranéztem, de tényleg kösz azért :D

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jan 10 2014 04:01am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234515Next
Add Reply New Topic New Poll