Quote (Smat @ Jan 5 2014 11:34pm)
Én is beírtam magamat, bár nekem csak jan utolsó hétvégéje jó, akkor leszek csak az országban mint menekült.
oksa, még az is lehet, hogy az lesz belőle. reminder: az ügyeletes hülyegyerek kitörli/átírja az igeneket, ha nem regisztrált felhasználóként jelölitek be.
Bug, király, ha te írtad be!
This post was edited by kuzdithom on Jan 5 2014 05:59pm