Quote (-joey- @ Jan 1 2014 04:25pm)
Én még annak idején 700-ért szereztem, de akkoriban más volt az fg értéke. Ha RL Tradet akarsz használni, akkor megéri, de amúgy felesleges dolog.
hat nyilvan valahogy penzt akarok csinalni belole, es nekem az rl trade is megfelel