Quote (Senee @ Jan 1 2014 01:09am)
anya mire hazaértem megcsinálta nekem a virslirolot már aludt egyszer felkelt 22:00 körül aztán visszafeküdt azota alszik :XD
kocintani se kocintotunk
fater éjfélkor bejött egy pohár borral mondta buék én kolával intettem felé azt ennyi volt a szilveszter :XXD:XDG:XDGHET+53
irl rohogtem ezen