d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Iso Help > Win 7 Telepítés
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 22 2013 12:17pm
Quote (Nerz8 @ 22 Dec 2013 19:04)
http://25.media.tumblr.com/7755830c0e061d3c26fbe021b3c8d09e/tumblr_my58wflnKJ1rckw3lo1_1280.jpg


:DDDDDD
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 22 2013 12:19pm
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 22 2013 12:34pm
Quote (Tommy_hun @ 22 Dec 2013 19:41)
Köszönöm sikerült, most az a baj hogy magyar win7-et kezdem el feltenni, de tesómnak angol kéne. Le lehet tölteni valami packot win7hez amivel állítható lesz a nyelv?


vezérlőpult/rendszer és biztonság/frissítések
ott be tudod jelölni az angol nyelvi csomagot
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Dec 22 2013 01:08pm
használj WinSetupFromUsb nevű progit, free és faszán működik
Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll