Quote (Tommy_hun @ 22 Dec 2013 19:41)
Köszönöm sikerült, most az a baj hogy magyar win7-et kezdem el feltenni, de tesómnak angol kéne. Le lehet tölteni valami packot win7hez amivel állítható lesz a nyelv?
vezérlőpult/rendszer és biztonság/frissítések
ott be tudod jelölni az angol nyelvi csomagot