☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Daily Genthor és Szabika Nyomorult Fonál
Prev
1
2
3
4
5
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 947
Replies: 55
Track Topic
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#21
Dec 20 2013 12:25pm
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Dec 2013 20:24)
hát a focistákat én szeretném is, ha kiröhögnék
+++
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#22
Dec 20 2013 12:33pm
Quote (Genthor @ Dec 20 2013 06:18pm)
Én felháborodva? El vagy te tévedve. Csak rámutattam arra, hogy ki is vergődik.
ja értem
inkább nyiss egy velvet topicot, az a te szinted
-joey-
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold
:
5,302.77
#23
Dec 20 2013 12:39pm
Wow.
So much kid.
Such ava.
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#24
Dec 20 2013 04:07pm
Quote (fahrii @ 20 Dec 2013 18:07)
Amilyen irányba tart a világ nem lepődnék meg, ha 1-2 évtized múlva az esport lenne az elfogadott, azt meg kiröhögnék aki mondjuk focizik.
sose értettem hogy lehet a focit nézni
előbb néznék dota streamet
putincykavodka
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold
:
95.00
#25
Dec 20 2013 10:44pm
Quote (Anarkin @ Dec 21 2013 12:07am)
sose értettem hogy lehet a focit nézni
előbb néznék dota streamet
This
Nekem egy 20 perces osszefoglalo is unalmas, nemhogy 2x45
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#26
Dec 21 2013 04:09am
Quote (Anarkin @ Dec 20 2013 11:07pm)
sose értettem hogy lehet a focit nézni
előbb néznék dota streamet
általában a magyar válogatott meccseket nézem csak meg, de csak azért, hogy legyen min röhögni másnap
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#27
Dec 21 2013 04:40am
Quote (Anarkin @ Dec 20 2013 11:07pm)
sose értettem hogy lehet a focit nézni
előbb néznék dota streamet
Focit en sem ertem. Szinte minden sportot szivesen nezek, meg olyanokat is amikröl fogalmam sincs hogy mik a szabalyok, de a foci messze a legunalmasabb. Meg tavgyaloglast is szivesebben nezek mert az legalabb vicces.
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#28
Dec 21 2013 04:41am
Quote (Karan2_Returned @ 21 Dec 2013 12:40)
Focit en sem ertem. Szinte minden sportot szivesen nezek, meg olyanokat is amikröl fogalmam sincs hogy mik a szabalyok, de a foci messze a legunalmasabb. Meg tavgyaloglast is szivesebben nezek mert az legalabb vicces.
2015-ig 1000 focipályát újítanak fel mo-n.
This post was edited by RRC on Dec 21 2013 04:41am
vtibor
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold
:
25,216.31
#29
Dec 21 2013 04:48am
Quote (RRC @ 21 Dec 2013 12:41)
2015-ig 1000 focipályát újítanak fel mo-n.
en az esportba fektetnem a penzt
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#30
Dec 21 2013 04:54am
Quote (vtibor @ 21 Dec 2013 11:48)
en az esportba fektetnem a penzt
abból legalább valami haszna is lenne az országnak
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact