d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Daily Genthor és Szabika Nyomorult Fonál
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 20 2013 12:25pm
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Dec 2013 20:24)
hát a focistákat én szeretném is, ha kiröhögnék


+++
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 20 2013 12:33pm
Quote (Genthor @ Dec 20 2013 06:18pm)
Én felháborodva? El vagy te tévedve. Csak rámutattam arra, hogy ki is vergődik.


ja értem
inkább nyiss egy velvet topicot, az a te szinted
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 20 2013 12:39pm
Wow.

So much kid.

Such ava.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 20 2013 04:07pm
Quote (fahrii @ 20 Dec 2013 18:07)
Amilyen irányba tart a világ nem lepődnék meg, ha 1-2 évtized múlva az esport lenne az elfogadott, azt meg kiröhögnék aki mondjuk focizik.


sose értettem hogy lehet a focit nézni

előbb néznék dota streamet
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Dec 20 2013 10:44pm
Quote (Anarkin @ Dec 21 2013 12:07am)
sose értettem hogy lehet a focit nézni

előbb néznék dota streamet


This
Nekem egy 20 perces osszefoglalo is unalmas, nemhogy 2x45
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 21 2013 04:09am
Quote (Anarkin @ Dec 20 2013 11:07pm)
sose értettem hogy lehet a focit nézni

előbb néznék dota streamet


általában a magyar válogatott meccseket nézem csak meg, de csak azért, hogy legyen min röhögni másnap
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 21 2013 04:40am
Quote (Anarkin @ Dec 20 2013 11:07pm)
sose értettem hogy lehet a focit nézni

előbb néznék dota streamet


Focit en sem ertem. Szinte minden sportot szivesen nezek, meg olyanokat is amikröl fogalmam sincs hogy mik a szabalyok, de a foci messze a legunalmasabb. Meg tavgyaloglast is szivesebben nezek mert az legalabb vicces.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 21 2013 04:41am
Quote (Karan2_Returned @ 21 Dec 2013 12:40)
Focit en sem ertem. Szinte minden sportot szivesen nezek, meg olyanokat is amikröl fogalmam sincs hogy mik a szabalyok, de a foci messze a legunalmasabb. Meg tavgyaloglast is szivesebben nezek mert az legalabb vicces.


2015-ig 1000 focipályát újítanak fel mo-n.

This post was edited by RRC on Dec 21 2013 04:41am
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Dec 21 2013 04:48am
Quote (RRC @ 21 Dec 2013 12:41)
2015-ig 1000 focipályát újítanak fel mo-n.


en az esportba fektetnem a penzt
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 21 2013 04:54am
Quote (vtibor @ 21 Dec 2013 11:48)
en az esportba fektetnem a penzt


abból legalább valami haszna is lenne az országnak
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll