d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Pestiek és Nem Pöstiek > Kérdéske
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 19 2013 04:43am
Quote (lacoking @ Dec 19 2013 10:42am)
a protest egy márka.


protestáns

ilyen vallási forma
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Dec 19 2013 04:44am
közben kaptam egy kupont amit dockyard üzletekben lehet beváltani kabátnál 10000 Ft kedvezmény , lehet inkább ott veszek valamit.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 19 2013 04:45am
10 ezerböl egy hétig zabálnék

kabát meg minek, jo meleg van a lakásban, hüje aki kimegy
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Dec 19 2013 04:46am
Quote (Senee @ 19 Dec 2013 12:45)
10 ezerböl egy hétig zabálnék

kabát meg minek, jo meleg van a lakásban, hüje aki kimegy


hogy te mennyire ráérsz....
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 19 2013 04:47am
Quote (lacoking @ Dec 19 2013 10:46am)
hogy te mennyire ráérsz....


még ~14 percig :c

de már csak ma, holnap meg holnapután
aztán vasárnap piehnés
aztán hétfön be kell emnni lol
utána egész jövöhét free uhh de jo lesz cola csoki wow etc
Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll