Quote (kusziyoker @ 7 Dec 2013 12:52)
ez attól függ milyen régi felhasználó vagy. nekem pl egy jelszavam minimum 5 ip-ről van használva majdnem 5éve de még semmi problémám nem volt. (bár most hogy szinte ingyen van a meghívó elküldöm a többieknek)
nem vágom ezeket a szabályozásokat, egyszer elolvastam, mikor öcsém is regisztrált és úgy tűnt, h kb már azért törölhetnének, mert nem csak az asztali gépemről, hanem laptopról is bejelentkezek