d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Megigyam E Vagy Ne
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 4 2013 04:48pm
inb4 sene megerősíti, hogy nem is ő az
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 4 2013 04:53pm
Quote (RRC @ Dec 4 2013 11:48pm)
inb4 sene megerősíti, hogy nem is ő az


inb4 aludni van
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 4 2013 04:55pm
Quote (Lacii @ 5 Dec 2013 00:53)
inb4 aludni van


mirin dat tudathasadás, az egyik éned elment aludni
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 4 2013 04:56pm
Quote (RRC @ Dec 4 2013 11:55pm)
mirin dat tudathasadás, az egyik éned elment aludni


nem hiszel nekem lássalak meg ts-en hívom sennet s meggőzünk
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 4 2013 04:59pm
én voucholom, hogy nem senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 4 2013 06:49pm
mindőtök én vagyok és ti vagytok a tutat hasatásosak, hogy nem tugyátok hogy én ti vagyok
én tudom én vagyok a köszponti idegrencer
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 5 2013 02:13am
Quote (RRC @ 4 Dec 2013 23:00)
ha cián akkor igen


szó szerint ezt akartam írni
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 5 2013 06:29am
csak seneenek
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Dec 5 2013 08:01am
nem senee, ittvolt a d2resetnel, en meg mar seneevel is beszelgettem mikrofonon
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 5 2013 08:03am
Quote (AngryBug @ 5 Dec 2013 16:01)
nem senee, ittvolt a d2resetnel, en meg mar seneevel is beszelgettem mikrofonon


persze, meg bruce wayne se batman MI
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll