d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szokásos Decemberi Topik > Te Mivel Leped Meg Szeretteidet?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Dec 1 2013 05:35am
Quote (RRC @ 1 Dec 2013 13:00)
fizetésed fgre költöd?


lehet másra is?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 1 2013 05:41am
Quote (Namechange @ 1 Dec 2013 13:35)
lehet másra is?


razer egérre
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Dec 1 2013 05:47am
Quote (RRC @ 1 Dec 2013 12:41)
razer egérre


Az mar van.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 1 2013 06:03am
óriás gumitcukrot vagy pushee cat plüsst akartam barátnőnek, de mindkettő felejtős szóval még nemtudom...
szülöknek és hugomnak se tudom
awsum
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Dec 1 2013 06:08am
Amúgy
Anyámnak vibratort
Apámnak műpinát
Öcsémnek pedig egy képet róluk ahogy épp 69eznek amit akkor készítettem mikor kiütöttem őket ginaval.

Mivel nincs barátnőm így lopok magamnak egyet es ez lesz az o ajándéka.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 1 2013 06:08am
fahri barátnőjének

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 1 2013 06:11am
Quote (Psyclon @ Dec 1 2013 12:08pm)
Amúgy
Anyámnak vibratort
Apámnak műpinát
Öcsémnek pedig egy képet róluk ahogy épp 69eznek amit akkor készítettem mikor kiütöttem őket ginaval.

Mivel nincs barátnőm így lopok magamnak egyet es ez lesz az o ajándéka.


ez ám a humor magasfoka
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 1 2013 06:11am
Quote (Senee @ 1 Dec 2013 14:11)
ez ám a humor magasfoka


neked kötelet
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 1 2013 06:13am
Quote (Psyclon @ Dec 1 2013 01:08pm)
Amúgy
Anyámnak vibratort
Apámnak műpinát
Öcsémnek pedig egy képet róluk ahogy épp 69eznek amit akkor készítettem mikor kiütöttem őket ginaval.

Mivel nincs barátnőm így lopok magamnak egyet es ez lesz az o ajándéka.


remélem nem gabinak mert ehhez ő még túl fiatal
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Dec 1 2013 06:17am
Quote (lacketto @ 1 Dec 2013 13:13)
remélem nem gabinak mert ehhez ő még túl fiatal


Öcséimnek lenne az.
Csak telo bánt.

Quote (RRC @ 1 Dec 2013 13:11)
neked kötelet


Felrohogtem. :lol:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll