d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Teczár Szilárd > Haha
Prev1234518Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 25 2013 03:57pm

mi a gecim az a szörnyeteg bal alul
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 25 2013 03:58pm
Quote (Taszilo.^ @ Nov 25 2013 11:54pm)
lol
most akkor ha elmegyek vmi noszemellyel bulizni meg a belepojet is fizessem
-.-


meg mindig elenyeszo koltseg, mint leitatni vmi picsat mondjuk 1 hajogyarin, ahol 1500-2000 ft 1 koktel.
es egy edzett lotyoba kell vagy 8-10 belole.
+ ha peched van, meg a kokaint is elvarja toled
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Nov 25 2013 03:58pm

Hasonló témáról van szó az elején, és van benne egy két okos gondolat imho.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 25 2013 04:00pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Nov 25 2013 10:58pm)
meg mindig elenyeszo koltseg, mint leitatni vmi picsat mondjuk 1 hajogyarin, ahol 1500-2000 ft 1 koktel.
es egy edzett lotyoba kell vagy 8-10 belole.
+ ha peched van, meg a kokaint is elvarja toled


ahova en jarok, ott 500 egy feles, es errefele nem meno a koktel se 8D
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 25 2013 04:04pm
Quote (Taszilo.^ @ Nov 26 2013 12:00am)
ahova en jarok, ott 500 egy feles, es errefele nem meno a koktel se 8D


akkor se a belepo, ami sokba kerul.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 25 2013 04:06pm
Quote (bbaallaaggee @ 25 Nov 2013 22:51)
Hogy a faszomba lehetnének valaha is egyenlő jogok és kötelezettségek? Mi mozgatjuk a világot. Mi férfiak. Feltaláltuk a tüzet, a kereket, a fegyvereket, amik ételt biztosítanak és a fegyvereket, amik békét. Felderítettük a világot, meghódítottuk a tengereket és a levegő is a miénk. Mi vagyunk a modern világ megteremtői, a tudomány, a művészetek, a gazdaság urai vagyunk. A lábnyomunk ott van a Holdon. Mindenben jobbak vagyunk a nőknél, de nem azért, mert ők kevesek lennének. Pusztán azért, mert minden hatalmas és csodás érdem egy nő miatt következett be. Mert mindent megteszünk, hogy lenyűgözzük őket. A nők egymás ellen harcolnak, a férfiak pedig a nőkért küzdenek. Ezért leszünk a miénk a világ. Egy vaskalapos, régi vágású soviniszta fasz vagyok nyilván, kurvára leszarom a feminizmust, meg az egyenlő jogokért való küzdelmet, mégis mindig előre fogom engedni a nőt, mindig át fogom adni a helyemet, mindig én fogok fizetni az étteremben, és mindig én fogok udvarolni is. A hátamon feláll a szőr a gondolattól is, hogy ezt bárki is borítani akarná. Az nem feminizmuspártolás, meg emancipáció, ha le akarod küldeni a nőt a bányába, hanem férfiatlan szar jellem.


egyebkent oke, fizetek en, csak akkor huzzon vissza a konyhaba mindenki es tudja a helyet.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 25 2013 04:06pm
fehér lovag

marmint balage

This post was edited by AngryBug on Nov 25 2013 04:06pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 25 2013 04:06pm
Quote (Taszilo.^ @ 25 Nov 2013 23:00)
ahova en jarok, ott 500 egy feles, es errefele nem meno a koktel se 8D


nálunk csak 460 a fél tequila
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 25 2013 04:06pm
Quote (Cpt_Ghost @ 25 Nov 2013 23:06)
egyebkent oke, fizetek en, csak akkor huzzon vissza a konyhaba mindenki es tudja a helyet.


Kurvára nem ezt mondtam.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 25 2013 04:07pm
Quote (Inakwo @ 25 Nov 2013 23:06)
nálunk csak 460 a fél tequila


bocs a kevert meg 150
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234518Next
Add Reply New Topic New Poll