Quote (CyberPunk666 @ Nov 6 2013 11:42am)
Szóval tulajdonképpen senki sem jár jól.
Több munkanélküli, és aki dolgozik az is kevesebb dolgot tud venni a számszerűen egyébként magasabb fizetéséből.
de, vannak akik jól járnak
kurvajól lehet azzal kampányolni, hogy MI VITTÜK FEL 100KRA A MINIMÁLBÉRT! MI VITTÜK LE A REZSIT 20%AL!
sőt, még az egkyulcsos adót is hozzáteszem, az agyatlan csőcselék szerint azis jódolog
This post was edited by Vismajor on Nov 6 2013 04:49am