Quote (RRC @ 22 Oct 2013 12:45)
van valami béta vagy gameplay videó róla?
http://www.youtube.com/watch?v=iArLhGf6aIsbtw ha már feljött a lol vs dota2. személy szerint játszottam mindkét játékkal. mind a kettőt élveztem. a lolban hiányoltam a denied-ot meg furcsálltam bozótosban rejtőzködést, de mind a kettővel élvezem/élveztem a játékot mivel általában ismerősökkel igyekeztem játszani. ( me nab )
This post was edited by Xundu on Oct 22 2013 04:56am