d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Strife
Prev1234523Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 22 2013 04:44am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 22 2013 04:45am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 22 2013 04:45am
van valami béta vagy gameplay videó róla?
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Oct 22 2013 04:48am
Quote (RRC @ 22 Oct 2013 12:45)
van valami béta vagy gameplay videó róla?


http://www.youtube.com/watch?v=iArLhGf6aIs

btw ha már feljött a lol vs dota2. személy szerint játszottam mindkét játékkal. mind a kettőt élveztem. a lolban hiányoltam a denied-ot meg furcsálltam bozótosban rejtőzködést, de mind a kettővel élvezem/élveztem a játékot mivel általában ismerősökkel igyekeztem játszani. ( me nab )

This post was edited by Xundu on Oct 22 2013 04:56am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Oct 22 2013 04:49am
En amúgy azt nem szeretem ebben a lol dota stb játékokban hogy ha vége egy németnek mi a faszomat tudsz lerakni az asztalra? /képletesen/
Semmit. Kezdődik elölről az egész.

Nekem ez nagyon nem bejovos.
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Oct 22 2013 04:51am
Quote (Nerz8 @ Oct 22 2013 10:44am)
http://2.imgland.net/01PhMy.jpg


dota1 kép
seems legit
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 22 2013 04:52am
Quote (Psyclon @ 22 Oct 2013 12:49)
En amúgy azt nem szeretem ebben a lol dota stb játékokban hogy ha vége egy németnek mi a faszomat tudsz lerakni az asztalra? /képletesen/
Semmit. Kezdődik elölről az egész.

Nekem ez nagyon nem bejovos.


hát nem egy p2win játék az tuti
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 22 2013 04:58am
Quote (Nerz8 @ 22 Oct 2013 11:45)
http://i.imgur.com/kAkAmKx.jpg


ez amugy nem sc2 ? :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 22 2013 04:59am
Haggyatok a casual szarotokkal.
CS>>>>>>>>>>>bármi
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 22 2013 05:01am
de most a BliZzard is ad ki valami dota szeruseget, tele leszunk ilyen mobakkal
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234523Next
Add Reply New Topic New Poll