d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hogy Is Kezdjem... > Sziasztok
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 21 2013 12:47pm
Már az is hogy így leírtad azt a szöveget nagy kitartásra vall :D
Reméljük a legjobbakat, jobbulást :)
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 21 2013 12:49pm
gl hf
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 21 2013 12:59pm
csak annyit tudok irni, hogy jobbulast, szoritok!
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 21 2013 01:07pm
jo nagy adag jobbulast kivanok en is!
borzaszto ilyet olvasni :(
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 21 2013 01:09pm
Kitartást!
Remélem felépülsz!

Quote (Inakwo @ Oct 21 2013 07:34pm)
Hát nagyon durva, kitartás, és tuti felépülsz!

Durva hogy mennyi minden történt a subon az emberekkel miota itt vagyok.


++
Matrac, Shelby, most meg Kutyus
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Oct 21 2013 01:12pm
Quote (Flutter @ 21 Oct 2013 20:09)
Kitartást!
Remélem felépülsz!



++
Matrac, Shelby, most meg Kutyus


bug
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 21 2013 01:16pm
Quote (Flutter @ 21 Oct 2013 21:09)
Kitartást!
Remélem felépülsz!



++
Matrac, Shelby, most meg Kutyus


Rici
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 21 2013 01:17pm
Quote (Flutter @ Oct 21 2013 09:09pm)
Kitartást!
Remélem felépülsz!



++
Matrac, Shelby, most meg Kutyus


Ja, meshel mer nem tortenik ilyen
Shelbyvel mi van? En nem is ismerem azt a gyereket

Ebben az egeszben pont az a durva, hogy irta, mennyire bementek es a vizszintet is megneztek, ki gondolta volna, hogy ez lesz belole, hogy lehetett volna egyaltalan elkerulni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 21 2013 01:18pm
Quote (putincykavodka @ Oct 21 2013 07:17pm)
hogy lehetett volna egyaltalan elkerulni


nem szabad kimenni az utcára
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 21 2013 01:18pm
tyú bazdmeg

hát részvétem, mondjuk a Balatonba fejest ugrálni szerintem a legnagyobb faszság, ismerek mást is, akinek 1 centin múlott az élete :/



ja és kitartást és jobbulást ofc, remélem jobban leszel

This post was edited by Saenchai on Oct 21 2013 01:18pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll