Quote (Vismajor @ Sep 16 2013 05:53pm)
az forrócsoki, nem? Jó, azt forrócsoki porból csinálják, de kb olyan íze van, mint a kakót vízzel inni(szar)
hát nekem aztán van mire fasztrázni tényleg... csóró vagyok irl, csóró vagyok d3, low vagyok goban, a csajom 2k kilométerre lakik, nem fejeztem be az egyetemet és még csúnya is vagyok
Forrócsoki:
Felbaszol egy bögre tejet egy lábosba melegedni (a tűzre)
Ha forr, tolsz bele étcsokit, meg simát, meg amit akarsz
Ha ezek elolvadtak elzárod a tüzet és tolsz még bele kakaóport (nesquik vagy hasonló)
elkevered, kiöntöd valami bögrébe
tolsz a tetejére tejszínhabot meg egy kis fahéjat
és akkor godtier lesz