d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Topic A Recepteknek
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 16 2013 09:35am
Vajaskenyér recept
Kategória:
Szendvicsek, szendvicskrémek

Hozzávalók:
Kenyér
Vaj

Elkészítés:
Vágsz egy szelet kenyeret és megvajazod. Igény szerint megsózod.

Tanácsok:
Vigyázz ha éles a kés.

Elkészítési idő: 1 perc

A receptet beküldte: KISPESTKE
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2,039.31
Sep 16 2013 09:37am
Quote (lacketto @ Sep 16 2013 04:35pm)
Vajaskenyér recept
Kategória:
Szendvicsek, szendvicskrémek

Hozzávalók:
Kenyér
Vaj

Elkészítés:
Vágsz egy szelet kenyeret és megvajazod. Igény szerint megsózod.

Tanácsok:
Vigyázz ha éles a kés.

Elkészítési idő: 1 perc

A receptet beküldte: KISPESTKE


Ezt kipróbálom
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 16 2013 09:40am
kakao
hozzavalok: kakaopor, viz

elkeszites:
melegits egy bogrenyi vizet. en vizforraloval szoktam, de mikroban is lehet
utana markatol fuggoen keverj bele 2-3 teaskanal port. kicsit varj, hogy huljon, mielott elkezded inni
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 16 2013 09:41am
Quote (SummertimeClothes @ Sep 16 2013 05:40pm)
kakao
hozzavalok: kakaopor, viz

elkeszites:
melegits egy bogrenyi vizet. en vizforraloval szoktam, de mikroban is lehet
utana markatol fuggoen keverj bele 2-3 teaskanal port. kicsit varj, hogy huljon, mielott elkezded inni


viz
a kakaot vizzel inni
asdasdasd
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 16 2013 09:45am
Quote (SummertimeClothes @ 16 Sep 2013 17:40)
kakao
hozzavalok: kakaopor, viz

elkeszites:
melegits egy bogrenyi vizet. en vizforraloval szoktam, de mikroban is lehet
utana markatol fuggoen keverj bele 2-3 teaskanal port. kicsit varj, hogy huljon, mielott elkezded inni


>víz
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 16 2013 09:46am
nem értem, hogy én hogy kerülök a posztodba, nem tudom főzni és sose nem is mondtam, hogy tudok
magyarázatot
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Sep 16 2013 09:50am
Quote (Vismajor @ 16 Sep 2013 17:46)
nem értem, hogy én hogy kerülök a posztodba, nem tudom főzni és sose nem is mondtam, hogy tudok
magyarázatot


a faszrázásra gondolt
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 16 2013 09:53am
Quote (cowding @ Sep 16 2013 04:41pm)
viz
a kakaot vizzel inni
asdasdasd


az forrócsoki, nem? Jó, azt forrócsoki porból csinálják, de kb olyan íze van, mint a kakót vízzel inni(szar)
Quote (fleSs @ Sep 16 2013 04:50pm)
a faszrázásra gondolt


hát nekem aztán van mire fasztrázni tényleg... csóró vagyok irl, csóró vagyok d3, low vagyok goban, a csajom 2k kilométerre lakik, nem fejeztem be az egyetemet és még csúnya is vagyok
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 16 2013 10:00am
Quote (Vismajor @ Sep 16 2013 05:53pm)
az forrócsoki, nem? Jó, azt forrócsoki porból csinálják, de kb olyan íze van, mint a kakót vízzel inni(szar)

hát nekem aztán van mire fasztrázni tényleg... csóró vagyok irl, csóró vagyok d3, low vagyok goban, a csajom 2k kilométerre lakik, nem fejeztem be az egyetemet és még csúnya is vagyok


Forrócsoki:
Felbaszol egy bögre tejet egy lábosba melegedni (a tűzre)
Ha forr, tolsz bele étcsokit, meg simát, meg amit akarsz
Ha ezek elolvadtak elzárod a tüzet és tolsz még bele kakaóport (nesquik vagy hasonló)
elkevered, kiöntöd valami bögrébe
tolsz a tetejére tejszínhabot meg egy kis fahéjat
és akkor godtier lesz
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 16 2013 10:49am
Quote (SummertimeClothes @ 16 Sep 2013 17:40)
kakao
hozzavalok: kakaopor, viz

elkeszites:
melegits egy bogrenyi vizet. en vizforraloval szoktam, de mikroban is lehet
utana markatol fuggoen keverj bele 2-3 teaskanal port. kicsit varj, hogy huljon, mielott elkezded inni


rezegnek zörögnek kopognak csöngetnek a jarabekek

Quote (cowding @ 16 Sep 2013 18:00)
Forrócsoki:
Felbaszol egy bögre tejet egy lábosba melegedni (a tűzre)
Ha forr, tolsz bele étcsokit, meg simát, meg amit akarsz
Ha ezek elolvadtak elzárod a tüzet és tolsz még bele kakaóport (nesquik vagy hasonló)
elkevered, kiöntöd valami bögrébe
tolsz a tetejére tejszínhabot meg egy kis fahéjat
és akkor godtier lesz


kihagytad, hogy otthagyod 1.5-2 orára a tüzön legalább

This post was edited by sylke on Sep 16 2013 10:50am
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll