d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Mortal Kombat Topic
Prev1234525Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 4 2013 10:21am
Quote (Baleee @ 4 Jul 2013 18:17)
Hmm, mondjuk ezt nem vagtam, alapjaban CB stilusu storyk vannak, vagy mi? Ha igen, akkor adok neki meg egy eselyt. Nem is nagyon neztem, hogy ez 'jatekon kivul' is letezik. Mondjuk igy is olyan brutal nagy a DC universe, hogy arra sincs eleg idom... :D


vannak belőle mozifilmek is

még talán sorozat is volt 1 vagy 2 évados

/ a filmek kifejezetten jók

This post was edited by Anarkin on Jul 4 2013 10:22am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 4 2013 10:22am
Quote (Anarkin @ 4 Jul 2013 18:21)
vannak belőle mozifilmek is

még talán sorozat is volt 1 vagy 2 évados


Filmekbol lattam talan kettot, de az nem jott at. Talan 4 van es az elso kettot lattam.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 4 2013 10:28am
Quote (Anarkin @ Jul 4 2013 04:21pm)
vannak belőle mozifilmek is

még talán sorozat is volt 1 vagy 2 évados

/ a filmek kifejezetten jók


max az elsö
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 4 2013 10:30am
Quote (Anarkin @ Jul 4 2013 06:21pm)
vannak belőle mozifilmek is

még talán sorozat is volt 1 vagy 2 évados

/ a filmek kifejezetten jók






az 1. film 6-7 évesen még nagyon menő volt, de a 2. rész még gyerekszemmel is szarfos volt
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 4 2013 10:33am
Quote (Saenchai @ 4 Jul 2013 18:30)
http://i1.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/561/122/aca.gif



az 1. film 6-7 évesen még nagyon menő volt, de a 2. rész még gyerekszemmel is szarfos volt


jó hát nem ma láttam őket, de az emlékeim szerint piszkusol élveztem / drukkoltam és lekötött

meg a világ is változott azóta, minden ilyen film "besötétült" és drámaibb lett
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 4 2013 10:33am
Quote (Anarkin @ Jul 4 2013 04:33pm)
jó hát nem ma láttam őket, de az emlékeim szerint piszkusol élveztem / drukkoltam és lekötött

meg a világ is változott azóta, minden ilyen film "besötétült" és drámaibb lett


attol még a 2. rész ritka fos volt
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 4 2013 10:38am
Amugy amit CP postolt meg care topicba video. Az wtf mar, hogy noob meg subzero is 'megvan' Shang Tsung ellen?_? 2v1 wtf
Meg Goro.

This post was edited by Baleee on Jul 4 2013 10:40am
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 4 2013 10:39am
mi ez a szar
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 4 2013 10:40am
olyan gaemt kitaláltak már ahol a mortal combat hőseit eresztik össze a tekken hőseivel?!
vicces lenne
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Jul 4 2013 10:54am
Quote (Baleee @ 4 Jul 2013 18:17)
Hmm, mondjuk ezt nem vagtam, alapjaban CB stilusu storyk vannak, vagy mi? Ha igen, akkor adok neki meg egy eselyt. Nem is nagyon neztem, hogy ez 'jatekon kivul' is letezik. Mondjuk igy is olyan brutal nagy a DC universe, hogy arra sincs eleg idom... :D

nagyon részletesen van kitalálva, ez az egész story, ahogy mondtam, kb leírja, hogy hogyan alakult ki az univerzum, a bolygók, a fajok, stb...aztán a különböző szereplőknek van saját story-ja, azok néha keresztezhetik egymást, stb...


Quote (Anarkin @ 4 Jul 2013 18:21)
vannak belőle mozifilmek is

még talán sorozat is volt 1 vagy 2 évados

/ a filmek kifejezetten jók

csináltak pár sorozatot isa MK-ból

pl a legutolsó ilyen MK sorozat fajta, lehet, hogy ismeritek meg eléggé tetszett a népnek:
http://www.youtube.com/watch?v=O5Wnc8OyUj0

Van kb 8? rész ebből, kis rövidek, mindegyik egy-egy szereplőre koncentrál, ez ilyen inkább új stílusú kis rövid filmecskék
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234525Next
Add Reply New Topic New Poll