d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Don't Starve
Prev1234521Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 28 2013 04:14am
trágyát honnan szerzek?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 28 2013 04:17am
ez a game még jobb mint az isaac
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 28 2013 04:17am
lászlókettő mutatta nem is olyan rég, lehet lekapom.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 28 2013 04:21am
Quote (Nerz8 @ 28 Jun 2013 12:17)
lászlókettő mutatta nem is olyan rég, lehet lekapom.


lászlókettőt? XD
no homo ofc
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 28 2013 04:21am
Quote (TrollBoss @ Jun 28 2013 11:14am)
trágyát honnan szerzek?


http://dont-starve-game.wikia.com/wiki/Manure
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 28 2013 04:24am
Quote (Rawen @ 28 Jun 2013 10:21)
lászlókettőt? XD
no homo ofc


X:XD:DX:XD:D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 28 2013 04:26am
Quote (Nerz8 @ 28 Jun 2013 12:24)
X:XD:DX:XD:D


dropping my humor bombs
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 28 2013 04:27am
Quote (Rawen @ 28 Jun 2013 12:26)
dropping my humor bombs


~~
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 29 2013 04:11am
nmagon néztem, a GoG verzió mit jelent? annyit látok, h ott már van agy is a gyomor meg szív mellett
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 29 2013 04:32am
Quote (zsansaccount @ Jun 29 2013 11:11am)
nmagon néztem, a GoG verzió mit jelent? annyit látok, h ott már van agy is a gyomor meg szív mellett


minél frissebbet próbálj leszedni
korábbi verziókban nem volt sanity, most már van és az agy az ikonja (meg még csomó minden más)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234521Next
Add Reply New Topic New Poll