Quote (Baleee @ Jun 22 2013 08:23pm)
Az, undorito, amikor egy pizzara ilyeneket basznak ra.
Nincs is jobb, egy kellemes kis vekonytesztas, friss paradicsombol keszitett margarita pizzanal, max egy kis sonkat meg ra. De alapjaban veve: paradicsomszosz - bazsalikom - oregano - ruccola - sajt es ennyi.
azért én ezzel nem értek egyet, de hamburgert mert sültkrumplit rábaszni .. wtf
én mindig ugyan olyan pizzát eszek kb..
kívánság pizza, bolognai alap + 4féle hús (sonka, kolbász, bacon, csirkemell) + sajt.
ez így 890ft és életem legjobb pizzája ! ha budapesten vagyok csak ilyet rendelek
Quote (Senee @ Jun 22 2013 08:26pm)
http://4.ii.gl/N0Dw4.png
ilyet rakna ki elém valaki lehet felpofoznám
This post was edited by SnoopDogg on Jun 22 2013 12:32pm