d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gasztronomia Topic Repost
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 22 2013 12:02pm
Quote (lacketto @ 22 Jun 2013 19:59)
http://oi40.tinypic.com/a1r6g4.jpg

Feeder of the Light


n1
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 22 2013 12:09pm
Quote (Senee @ Jun 22 2013 07:59pm)
http://4.ii.gl/Q0wZH8.png

http://2.ii.gl/DorSm1.png


hányás
hulladék
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2013 12:13pm
Quote (SnoopDogg @ Jun 22 2013 06:09pm)
hányás
hulladék


Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 22 2013 12:23pm
Quote (SnoopDogg @ 22 Jun 2013 20:09)
hányás
hulladék


Az, undorito, amikor egy pizzara ilyeneket basznak ra.

Nincs is jobb, egy kellemes kis vekonytesztas, friss paradicsombol keszitett margarita pizzanal, max egy kis sonkat meg ra. De alapjaban veve: paradicsomszosz - bazsalikom - oregano - ruccola - sajt es ennyi.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2013 12:26pm
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 22 2013 12:30pm
szar rizzsel
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 22 2013 12:31pm
Quote (Baleee @ Jun 22 2013 08:23pm)
Az, undorito, amikor egy pizzara ilyeneket basznak ra.

Nincs is jobb, egy kellemes kis vekonytesztas, friss paradicsombol keszitett margarita pizzanal, max egy kis sonkat meg ra. De alapjaban veve: paradicsomszosz - bazsalikom - oregano - ruccola - sajt es ennyi.


azért én ezzel nem értek egyet, de hamburgert mert sültkrumplit rábaszni .. wtf
én mindig ugyan olyan pizzát eszek kb..
kívánság pizza, bolognai alap + 4féle hús (sonka, kolbász, bacon, csirkemell) + sajt.
ez így 890ft és életem legjobb pizzája ! ha budapesten vagyok csak ilyet rendelek

Quote (Senee @ Jun 22 2013 08:26pm)
http://4.ii.gl/N0Dw4.png


ilyet rakna ki elém valaki lehet felpofoznám

This post was edited by SnoopDogg on Jun 22 2013 12:32pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 22 2013 12:35pm
Quote (SnoopDogg @ 22 Jun 2013 20:31)
azért én ezzel nem értek egyet, de hamburgert mert sültkrumplit rábaszni .. wtf
én mindig ugyan olyan pizzát eszek kb..
kívánság pizza, bolognai alap  + 4féle hús (sonka, kolbász, bacon, csirkemell) + sajt.
ez így 890ft és életem legjobb pizzája ! ha budapesten vagyok csak ilyet rendelek



ilyet rakna ki elém valaki lehet felpofoznám


Sztem eleg korrekt, bar nem szeretem a csotesztat, inkabb vekony spagetti/rizsteszta (utobbi ha kinai/japan/koreai/indiai kajat csinalok, elobbi, ha olasz) Bar van annyi fele tesztam mindig otthon, hogy omg.Mondjuk a camambert sajtnak nem artan ha eves elott kicsit ki lenne a szobahore rakva, hogy felpuhuljon. : D

Pizzan meg nagyritkan eszek ilyen 'sokhusosat', de pl a 'bolognai alap' is indorito egy pizzan. Max meg fokhagymás tejföl vékonyan és csirkehús és dinsztelt lila hagyma rá. De amúgy ez a szarjunk rá mindent, ez nn.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2013 12:37pm
van egy indiai oxtail soup de nem ez a neve de nem találom
van benne csomó zöldség is
póréhagyma krumpli paradicsom répa

nem jut eszembe mi a neve



btw édesség gyorsan



habpehelycukorkák a nutellára
de lehet smarties is XD:xf
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 22 2013 12:39pm
Quote (Baleee @ Jun 22 2013 08:35pm)
Sztem eleg korrekt, bar nem szeretem a csotesztat, inkabb vekony spagetti/rizsteszta (utobbi ha kinai/japan/koreai/indiai kajat csinalok, elobbi, ha olasz) Bar van annyi fele tesztam mindig otthon, hogy omg.Mondjuk a camambert sajtnak nem artan ha eves elott kicsit ki lenne a szobahore rakva, hogy felpuhuljon. : D

Pizzan meg nagyritkan eszek ilyen 'sokhusosat', de pl a 'bolognai alap' is indorito egy pizzan. Max meg fokhagymás tejföl vékonyan és csirkehús és dinsztelt lila hagyma rá. De amúgy ez a szarjunk rá mindent, ez nn.


azt hittem először ilyen elbaszott milánói íze lesz az egésznek de simán nem olyan és faszább mint a paradicsom szósz, de belátom hogy többnyire szar a bolognai alap pizzán.. egy helyen ettem jót de az viszont függővé tett : D
Go Back To Magyar Topic List
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll