d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ez Nem Maradhat Lol Topicon Belül
Prev1234512Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 6 2013 07:53am
Quote (jarabekg @ Jun 6 2013 01:44pm)
erre most mondanék valamit, de sajnos 20%-on vagyok, úgyhogy inkább megemberelem magam


lol mekkora egy gyáva szar vagy
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 6 2013 07:54am
filthy casuals, wouldn't even bang
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2013 07:55am
Quote (sylke @ Jun 6 2013 02:53pm)
lol mekkora egy gyáva szar vagy


te is az vagy amióta próbálsz lejönni 50 ről, szóval akárkitől elfogadnám a kritikát csak tőled nem ;(
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 6 2013 07:55am
Sziasztok!
Zsani vagyak. 26 éves. Csak fiu barataim vannak, igy nem nehez ilyen
korokben forogni, mint a LOL. Estenkent szokatm jatszani, hajnalig.


nevezés valahova
szokatm

PinGviNkehh EuWE srv. LoL mellett Codozom is... =) Ha van időm játszom...^.-

A játékban a nevem anulupapanapopo

tl;
Zsu vagy Adél kinek hogyan tetszik – ign; Prezmez/ EUNE
19 év
Bárkivel eltrollkodok ha kell. Nem hivatalosan 2 éve játszom ez idő alatt mások accountjain játszottam mert rávettek, hogy üljek le játszani, hivatalosan viszont 1 éve amióta saját felhasználóm van. Eleinte nem játszottam sokat, csak ha barátok fent voltak és hívtak, de mára már egyedül is játszom. Baráti köröm rángatott bele, viszont a gamerkedésbe testvérem, több mint 9 éve vagyok gamer és LoL-al együtt 9 játékkal játszom(pl,; tera online, diablo III, warframe, aion, vindictus.. stb.) Régebbi játékokkal is játszottam illetve szeretek mai napig játszani, szívesen visszamennék Star Wars Jedi Knight Academyzni, vagy Quakezni is akár, de nem tudom egyedül nem az igaz, járni a szervereket. Elder Scroll; Oblivionnal is szívesen játszanék ismét, de sajnos sehol nem találtam meg értelmesen, na majd egyszer! Napi 6 órát minimum játszom. Maximum 12-13 órát játszom és mind emellett még szociális életem is van. Játszanék én többet is de a tanulás és a szociális életem nem engedi, szóval be kell érnem ennyivel. Különböző konzolokon is játszom, illetve ha leültetnek elé feltalálom magam, elszórakozok előtte. Mindenhol a funra megyek, minek komolyan venni hisz csak egy játék, mondjuk egy enchantolás ha tönkre megy az bosszant azért, de hát na ( = u=) Cosplay készítés sem utolsó számomra idén nyárra is készül a LoL cosplay. Aminek remélem lesz sikere, tetszeni fog az embereknek és meg fog felelte az elvárásoknak.Divat szakmában otthon vagyok, ezen a szakon végzek jövőre. Őszintén bevallva nagy álmom, hogy egy nap csinálok egy mmorpg játékot, de hát ahhoz olyan szakot is kéne végeznem, hogy véghez tudjam vinni, vagy elég csak egy részét és társulok emberekkel :3 Ez majd később eldől ~
dr

Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 6 2013 07:58am
jo es ki a faszt erdekel?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 6 2013 08:00am
Quote (jarabekg @ Jun 6 2013 01:55pm)
te is az vagy amióta próbálsz lejönni 50 ről, szóval akárkitől elfogadnám a kritikát csak tőled nem ;(


60*
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2013 08:01am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (sylke @ Jun 6 2013 03:00pm)
60*


nagyon régóta vágatszerű nemiszerv vagy
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 6 2013 08:05am
Quote (cowding @ 6 Jun 2013 14:55)
Sziasztok!
Zsani vagyak. 26 éves. Csak fiu barataim vannak, igy nem nehez ilyen
korokben forogni, mint a LOL. Estenkent szokatm jatszani, hajnalig.


nevezés valahova
szokatm

PinGviNkehh EuWE srv. LoL mellett Codozom is... =) Ha van időm játszom...^.-

A játékban a nevem anulupapanapopo

tl;
Zsu vagy Adél kinek hogyan tetszik – ign; Prezmez/ EUNE
19 év
Bárkivel eltrollkodok ha kell. Nem hivatalosan 2 éve játszom ez idő alatt mások accountjain játszottam mert rávettek, hogy üljek le játszani, hivatalosan viszont 1 éve amióta saját felhasználóm van. Eleinte nem játszottam sokat, csak ha barátok fent voltak és hívtak, de mára már egyedül is játszom. Baráti köröm rángatott bele, viszont a gamerkedésbe testvérem, több mint 9 éve vagyok gamer és LoL-al együtt 9 játékkal játszom(pl,; tera online, diablo III, warframe, aion, vindictus.. stb.) Régebbi játékokkal is játszottam illetve szeretek mai napig játszani, szívesen visszamennék Star Wars Jedi Knight Academyzni, vagy Quakezni is akár, de nem tudom egyedül nem az igaz, járni a szervereket. Elder Scroll; Oblivionnal is szívesen játszanék ismét, de sajnos sehol nem találtam meg értelmesen, na majd egyszer! Napi 6 órát minimum játszom. Maximum 12-13 órát játszom és mind emellett még szociális életem is van. Játszanék én többet is de a tanulás és a szociális életem nem engedi, szóval be kell érnem ennyivel. Különböző konzolokon is játszom, illetve ha leültetnek elé feltalálom magam, elszórakozok előtte. Mindenhol a funra megyek, minek komolyan venni hisz csak egy játék, mondjuk egy enchantolás ha tönkre megy az bosszant azért, de hát na ( = u=) Cosplay készítés sem utolsó számomra idén nyárra is készül a LoL cosplay. Aminek remélem lesz sikere, tetszeni fog az embereknek és meg fog felelte az elvárásoknak.Divat szakmában otthon vagyok, ezen a szakon végzek jövőre. Őszintén bevallva nagy álmom, hogy egy nap csinálok egy mmorpg játékot, de hát ahhoz olyan szakot is kéne végeznem, hogy véghez tudjam vinni, vagy elég csak egy részét és társulok emberekkel :3 Ez majd később eldől ~
dr


ez gurke lesz
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2013 08:07am
Quote (josheide @ Jun 6 2013 03:05pm)
ez gurke lesz


gurkenek nincs elete
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 6 2013 08:13am
tenyleg van par eleg szep.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234512Next
Add Reply New Topic New Poll