Quote (sylke @ May 16 2013 01:17pm)
aha
tehát tass haverja, aki kb ugyanolyan értelmi képességekkel rendelkezik
hát ez fasza, kérlek menj el innen
Nem mutatkozom be kultúráltan kérésre egy internetes fórumon és te egyből elkönyvelsz sorozatgyilkostömegpusztítófogyatékosaljaelpusztítandó egyénnek.
Benned se túl sok tolerancia van. Mesélj, mi keserített meg ennyire?!
Egyébként semmi közöm Tasshoz. Azt sem tudom kicsoda.
Ha nem rúgok bele valakibe és szólok valakinek, hogy talán nem kéne alpári tahó módjára viselkedni akkor már a sértett haverja leszek és nem mellesleg értelmi fogyatékos (mert amúgy alpári tahónak lenni teljesen természetes dolog), értem.
Szerintem inkább neked kéne elmenni innen, emberek közé.
Tisztán látszik, hogy nem vagy képes viselkedni te sem (Warn: 40%).