d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Beszélgetések Rögzítése > Jogszabály - Info Kellene
Prev123459Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
May 16 2013 05:04am
Quote (Snaek @ 16 May 2013 12:59)
Nem mintha bárki kérte volna, hogy a barátja legyél..


pedig mindenki olyan barátot szeretne mint ő
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 16 2013 05:10am
Quote (dihep @ May 16 2013 12:04pm)
pedig mindenki olyan barátot szeretne mint ő


az egész nap csupa móka és kacagás lenne tass csodálatos humora mellett :~)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 16 2013 05:11am
Quote (Snaek @ May 16 2013 10:59am)
Nem mintha bárki kérte volna, hogy a barátja legyél..


te ki vagy
Member
Posts: 25
Joined: May 15 2013
Gold: 0.00
May 16 2013 05:14am
Quote (sylke @ May 16 2013 01:11pm)
te ki vagy


kíygó
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 16 2013 05:16am
Quote (sylke @ 16 May 2013 13:11)
te ki vagy


tass defense force
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 16 2013 05:17am
Quote (Snaek @ May 16 2013 11:14am)
kíygó


aha
tehát tass haverja, aki kb ugyanolyan értelmi képességekkel rendelkezik
hát ez fasza, kérlek menj el innen
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 16 2013 05:21am
Quote (sylke @ May 16 2013 12:17pm)
aha
tehát tass haverja, aki kb ugyanolyan értelmi képességekkel rendelkezik
hát ez fasza, kérlek menj el innen


nevettem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 16 2013 05:23am
Quote (jarabekg @ May 16 2013 11:21am)
nevettem


te is mehetsz vele
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 16 2013 05:25am
Quote (sylke @ May 16 2013 12:23pm)
te is mehetsz vele


:~)
Member
Posts: 25
Joined: May 15 2013
Gold: 0.00
May 16 2013 05:25am
Quote (sylke @ May 16 2013 01:17pm)
aha
tehát tass haverja, aki kb ugyanolyan értelmi képességekkel rendelkezik
hát ez fasza, kérlek menj el innen


Nem mutatkozom be kultúráltan kérésre egy internetes fórumon és te egyből elkönyvelsz sorozatgyilkostömegpusztítófogyatékosaljaelpusztítandó egyénnek.
Benned se túl sok tolerancia van. Mesélj, mi keserített meg ennyire?!
Egyébként semmi közöm Tasshoz. Azt sem tudom kicsoda.
Ha nem rúgok bele valakibe és szólok valakinek, hogy talán nem kéne alpári tahó módjára viselkedni akkor már a sértett haverja leszek és nem mellesleg értelmi fogyatékos (mert amúgy alpári tahónak lenni teljesen természetes dolog), értem.
Szerintem inkább neked kéne elmenni innen, emberek közé.
Tisztán látszik, hogy nem vagy képes viselkedni te sem (Warn: 40%).
Go Back To Magyar Topic List
Prev123459Next
Add Reply New Topic New Poll