már leírtam a sztorit, de leírom ebbe a topicba is
középsuliba mindenki rakta a focimeccseket mint állat, mert kurva menő, ofc semmit nem nyertek soha
soha életemben nem néztem sportot snookeren kívül, de akkor fogadtam egy sráccal, hogy ha egy hétig nézek valami random sportot, követek minden meccset, akkor 1 szelvényt felrakok és az nyerni fog
1 hétig követtem valami random hoki ligát, számolgattam mindend szart, aztán a hét vége felé úgy jöttek ki az aznapi meccsek, hogy 5 meccsből 5nél a hazaiakat tettem volna meg, úgyhogy mondom ITS MY TIME TO SHINE, megraktam 500 forinttal és nyertem 20 ezret
azóta nem játszottam