d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Offisöl Sportfogadás > Net és Tippmix
Prev1234519Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 16 2013 10:30am
Quote (jarabekg @ Apr 16 2013 05:26pm)
akartam kérdezni, hogy egy meccset többször is meg lehet tenni (mondjuk mixen?)


több szelvényen
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 16 2013 12:11pm
már leírtam a sztorit, de leírom ebbe a topicba is
középsuliba mindenki rakta a focimeccseket mint állat, mert kurva menő, ofc semmit nem nyertek soha
soha életemben nem néztem sportot snookeren kívül, de akkor fogadtam egy sráccal, hogy ha egy hétig nézek valami random sportot, követek minden meccset, akkor 1 szelvényt felrakok és az nyerni fog
1 hétig követtem valami random hoki ligát, számolgattam mindend szart, aztán a hét vége felé úgy jöttek ki az aznapi meccsek, hogy 5 meccsből 5nél a hazaiakat tettem volna meg, úgyhogy mondom ITS MY TIME TO SHINE, megraktam 500 forinttal és nyertem 20 ezret
azóta nem játszottam
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Apr 16 2013 01:01pm
két hete nyertem +23ezret, azóta ~6ezer jött, de vagy ~10-12 ment vissza ami bukó is lett, mára tettem 6meccset 200al hátha
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Apr 16 2013 01:11pm
nekem egy ismerősöm 260 ezret nyert valami 8 meccsel.
azóta nagy az arca, és nem beszélünk.
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Apr 16 2013 02:32pm
hétvégi pool-chelsea meccsre ki mit mond? szerintem sima V-nek kellene lennie
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 16 2013 02:33pm
Quote (Bazsa7 @ 16 Apr 2013 21:32)
hétvégi pool-chelsea meccsre ki mit mond? szerintem sima V-nek kellene lennie


elvileg igen de a pool ilyen rangadokra felszivja magát mindig
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 16 2013 02:49pm
Quote (Inakwo @ 16 Apr 2013 13:06)
mai két szelvény igy néz ki

siofok-diosgyőr V
St Etienn-Lorient jt H
Arsenal-Everton 2-3 gol
Cardiff-Charlton H
Verona-Cittadella H


2.

Arsenal-Everton 1. félidő X
Leeds-Burnley H
Modena-Bari D
Lanciano-Trenana D


2. szelvény jött

19ezer a zsebben
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 16 2013 02:50pm
Quote (Inakwo @ Apr 16 2013 08:49pm)
2. szelvény jött

19ezer a zsebben


szép
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 16 2013 02:53pm
Quote (xGurke @ 16 Apr 2013 21:50)
szép


most jo szeriám van

előző héten nyertem vasárnap 4k-t szerdán 5k-t csütörtökön 5k-t meg most 19k-t

remélem lesz még ilyen :D

általában 500ért teszek egy szelvényt

This post was edited by Inakwo on Apr 16 2013 02:53pm
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 17 2013 01:55am
Quote (Inakwo @ Apr 16 2013 09:49pm)
2. szelvény jött

19ezer a zsebben


loltebuzi
Én a rapid meccset fogadtam vissza félidőben, mert néztem statokat a meccsről, és még többet nyertem, mint az eredeti felállással ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234519Next
Add Reply New Topic New Poll