d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mennyire Vagy Boldog? > 1-5
Prev1234522Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Apr 8 2013 10:49am
Quote (TouchCow @ 8 Apr 2013 17:36)
meg postoljátok milyet szartatok


2 napja nem szartam, mi tegyek mester?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 8 2013 10:53am
Elegedett vagyok, de lenne par aprosag amin javithatnek.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 8 2013 10:56am
atm 1-2 között valahol
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2013 10:57am
Quote (TrollBoss @ 8 Apr 2013 18:56)
atm 1-2 között valahol


Korral jár.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 8 2013 10:58am
Quote (TrollBoss @ 8 Apr 2013 16:56)
atm 1-2 között valahol


Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 8 2013 11:03am
3, talán gyenge 4es.

Ma reggel fél órán belül kétszer szartam, az egyik olyan volt hogy az elején keményet szartam mint az álat, után jött egy kicsit hígabb majd megint ez a kemény szar, másodiknak meg toltam egy teljesen normál méretű hosszú csíkot bár a tegnapi chilli miatt egy kicsit csípett.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 8 2013 11:05am
4


még most egy melo kéne és jo lenne minden
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 8 2013 11:10am
Nem tudom mire nyomjak. Maga az életem nyugis, szerencsére nem sok rossz ér.
Ami gondom van az a boldogtalanság, ami az antiszociális létemből ered.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2013 11:10am
Quote (fahrii @ 8 Apr 2013 19:10)
Nem tudom mire nyomjak. Maga az életem nyugis, szerencsére nem sok rossz ér.
Ami gondom van az a boldogtalanság, ami az antiszociális létemből ered.


Akkor tegyél ellene.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 8 2013 11:19am
Quote (Rawen @ 8 Apr 2013 18:10)
Akkor tegyél ellene.


jó lenne
igazából nem is zavarna ha születésemtől fogva így lettem volna programozva
amíg nem ért az a sok szar általánosban központi figura voltam, aztán lettem szociálisan egy nyomorék ami már egy ideje nagyon zavar :/

kíváncsi vagyok mi haszna lenne pl egy pszichológusnak, különösebben nem hiszek benne
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234522Next
Add Reply New Topic New Poll