
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
Quote (Senee @ Apr 4 2013 10:02pm)
jovan kopasz
menj, foglald vissza erdélyt meg a felvidéket
Ezt már egyszer megbeszéltük, ha jól emlékszem. Akkor se tudtam, hogy hogy lehetsz ekkora retardált, ám most, hogy kb. magadat megalázva beismerted, hogy egy emberi hulladék vagy, nem kell csodálkoznom...
Na menj és kérj anyádtól kajára, nehogy éhen haljon anyuci ici pici fiacskája te hulladék.