d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Autó Help Topic > Tolem Lehet Official Is.
Prev1234530Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 12 2013 04:34pm
Quote (lacketto @ 12 Mar 2013 23:29)
két kezem összetehetném az automért amit bemákoltam egy használtautó kereskedésben, azon kívül hogy a gumija erősen kopott volt és 3 hónappal a vásárlás után elkezdett folyni a fékolaj és 60k volt az akkori szervíz csak apró bajaim voltak vele.
persze utólagosan derült csak ki hogy a hátsó lökhárító cserélve volt, meg hogy 60ezerrel több km van benne mint amit az óra mutat, de a fentieken kívül semmi gondom nem volt vele, még computeres vizsgálat sem talált hibákat.

2 éve vettem, akkor volt 9 éves és _szerintem_ még ma is el tudnám adni annyiért amennyiért vettem.
teljesen elégedett vagyok vele de a mai eszemmel inkább kombit vettem volna...
költeni minden autóra kell, de azért remélem ti is talaltok egy hasonló, megbízható autót amire azért vigyáztak előttetek is.


nem tök mindegy?

bírom amúgy ezt a rétegvastagságmérőzést is.. 5-7 éves korára egy autó rendszerint kapott 1-2 kisebb pofont, lehet, hogy egy ajtót vagy valamelyik sárvédőt újra fújták, mennek a parasztok a műszerrel, "húbazdmeg itt 100 mikronnal vastagabb a festék, ez biztos fújva volt, tuti telibe vertek vele egy oszlopot 100-al, ezt nem szabad megvenni" amíg szerkezeti deformálódás nem volt, addig az egész autó körbe lehet fújva meg cserés lehet az összes lökhárító, kurvára nem számít
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 12 2013 04:34pm
tesóméknak Citroen Picasso volt használtan, azzal aztán minden szar baj volt

https://www.google.hu/search?q=Hyundai+Trajet&aq=f&um=1&ie=UTF-8&hl=hu&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=li&biw=1920&bih=1075&sei=4qw_UcK3FcqQswb6nYG4CQ

nemrég egy ilyet vettek valami 1.5 milláért, talán 2006-os, de jónak tűnik

szóval ez ilyen zsákbamacska

ezen kívül nem értek hozzá, annyit tudok hogy gurulnia kell kb
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 12 2013 04:35pm
Quote (Baleee @ 12 Mar 2013 23:33)
Jo, hat aztan mennyit zabal be egy ilyen gep? ^^


pug 1,6 hdi az vegyes használatban elmegy 5-6 literrel oda se kell figyelni, óvatosan használva a 320d se megy 7-8 liter fölé
Member
Posts: 62,793
Joined: Jun 12 2007
Gold: 3.00
Mar 12 2013 04:35pm
Mazda 6
Honda Accord

talán vannak 1.2-1.5m körül..

vagy vectra.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 12 2013 04:36pm
Quote (bbaallaaggee @ Mar 12 2013 11:34pm)
nem tök mindegy?

bírom amúgy ezt a rétegvastagságmérőzést is.. 5-7 éves korára egy autó rendszerint kapott 1-2 kisebb pofont, lehet, hogy egy ajtót vagy valamelyik sárvédőt újra fújták, mennek a parasztok a műszerrel, "húbazdmeg itt 100 mikronnal vastagabb a festék, ez biztos fújva volt, tuti telibe vertek vele egy oszlopot 100-al, ezt nem szabad megvenni" amíg szerkezeti deformálódás nem volt, addig az egész autó körbe lehet fújva meg cserés lehet az összes lökhárító, kurvára nem számít


Hát ez vouch, de azért azt is lehet rendesen használni, ha egy elemnél jelez még ok, de ha a fél eleje cserélve lett az autónak az már picit gyanús. Nem csak annak az autónak csavarodott az alváza, aminek nem lehet becsukni az ajtaját :D
Quote (Anarkin @ Mar 12 2013 11:34pm)
tesóméknak Citroen Picasso volt használtan, azzal aztán minden szar baj volt

https://www.google.hu/search?q=Hyundai+Trajet&aq=f&um=1&ie=UTF-8&hl=hu&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=li&biw=1920&bih=1075&sei=4qw%5FUcK3FcqQswb6nYG4CQ

nemrég egy ilyet vettek valami 1.5 milláért, talán 2006-os, de jónak tűnik

szóval ez ilyen zsákbamacska

ezen kívül nem értek hozzá, annyit tudok hogy gurulnia kell kb


pedig a picasso egy jó kis szopóroller ahogy hallottam :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 12 2013 04:36pm
Quote (Baleee @ 13 Mar 2013 00:33)
Jo, hat aztan mennyit zabal be egy ilyen gep? ^^


Hmm, nem is rossz, 4-5-6 litereket irnak ra, orszaguton 4,5-5, az kurvajo, bar mondjuk azt nem neztem hanyas model, de pl 2002-est latok mar 800k-1m-ert, az mar korrekt.

Quote (bbaallaaggee @ 13 Mar 2013 00:35)
pug 1,6 hdi az vegyes használatban elmegy 5-6 literrel oda se kell figyelni, óvatosan használva a 320d se megy 7-8 liter fölé


Wat? Olyan sokat enne a 320d ?_? Annyit most a jol karbantartott Ladank eszik meg. >.<

This post was edited by Baleee on Mar 12 2013 04:37pm
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Mar 12 2013 04:37pm
autókereskedő = modern lókupec ^^

btw, én elégedett vagyok a mi Fiat Scudonkkal [pláne, ha a raktér számít] - 142k -val vettük át 6 éve (de sanszosan több volt benne) és most 260k-nál jár.
12 éves jelenleg és még mindig jól zörög.

de az új Trasnporterbe és Ducatoba majdnem szerelmes vagyok.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 12 2013 04:38pm
Quote (Baleee @ 12 Mar 2013 23:36)
Hmm, nem is rossz, 4-5-6 litereket irnak ra, orszaguton 4,5-5, az kurvajo, bar mondjuk azt nem neztem hanyas model, de pl 2002-est latok mar 800k-1m-ert, az mar korrekt.



Wat? Olyan sokat enne a 320d ?_? Annyit most a jol karbantartott Ladank eszik meg. >.<


150-170 lóerő, úgysem bírod ki, hogy ne állatkodj vele
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 12 2013 04:39pm
Quote (bbaallaaggee @ 13 Mar 2013 00:38)
150-170 lóerő, úgysem bírod ki, hogy ne állatkodj vele


Dehogynem, csoro vagyok. xdddd

De amugy eleg tetszetos auto es pl azon keves marka egyike, amibol nem zavarna a ~10 ev sem.

This post was edited by Baleee on Mar 12 2013 04:41pm
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 12 2013 04:41pm
Quote (Baleee @ 12 Mar 2013 23:39)
Dehogynem, csoro vagyok. xdddd


mondjuk akkor felejtsd el a bmwt, magyar utakon használva csak szilentre el lehet költeni egy vagyont, annyi van benne meg olyan gyorsan kopnak
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234530Next
Add Reply New Topic New Poll