Quote (bbaallaaggee @ Mar 12 2013 11:34pm)
nem tök mindegy?
bírom amúgy ezt a rétegvastagságmérőzést is.. 5-7 éves korára egy autó rendszerint kapott 1-2 kisebb pofont, lehet, hogy egy ajtót vagy valamelyik sárvédőt újra fújták, mennek a parasztok a műszerrel, "húbazdmeg itt 100 mikronnal vastagabb a festék, ez biztos fújva volt, tuti telibe vertek vele egy oszlopot 100-al, ezt nem szabad megvenni" amíg szerkezeti deformálódás nem volt, addig az egész autó körbe lehet fújva meg cserés lehet az összes lökhárító, kurvára nem számít
Hát ez vouch, de azért azt is lehet rendesen használni, ha egy elemnél jelez még ok, de ha a fél eleje cserélve lett az autónak az már picit gyanús. Nem csak annak az autónak csavarodott az alváza, aminek nem lehet becsukni az ajtaját

Quote (Anarkin @ Mar 12 2013 11:34pm)
pedig a picasso egy jó kis szopóroller ahogy hallottam
